Projekty,  Ogród zaprojektowane przez GroenerGras Hoveniers

Ogród w rękach profesjonalisty: metamorfoza, której się nie spodziewacie

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wszyscy chyba znamy powiedzenie, że u sąsiadów trawa jest bardziej zielona. Jednak przy pomocy specjalistów, takich jak GroenerGras Hoveniers, to nasza trawa będzie najpiękniejsza w całej okolicy! W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam, jak pewien ogród zmienił się nie do poznania. 

 Żebyście mogli w pełni docenić wszelkie zmiany, pokażemy Wam stan ogrodu sprzed metamorfozy i zdjęcia po wprowadzeniu wszelkich zmian. Zobaczmy, czy Wy również będziecie pod wrażeniem prac naszych specjalistów.

​Próby okiełznania natury

Praca ogrodnika może być bardzo zróżnicowana. W większym kontekście można powiedzieć, że ogrodnicy szukają równowagi pomiędzy naturą i impaktem człowieka, czyli naturą i kulturą. Na tym pierwszym zdjęciu możemy zobaczyć, jak podejmowane są próby wniesienia natury w wyraźnie wyznaczone ramy. Dzięki takim zabiegom uzyskuje się równowagę pomiędzy porządkiem i dynamiką. Trzeba jednak trochę poczekać na pełne efekty, kiedy rośliny zapełnią pustkę w kwietnikach.

​Potrzebna pasja

Profesjonaliści z GroenerGras Hoveniers to ogrodnicy z pasją! Niezależnie czy chodzi o standardową opiekę nad ogrodem, czy stworzenie czegoś kompletnie nowego. Na tym zdjęciu widzimy tylko część pracy, czyli idealną trawę.

​Dodatki

Większość ogrodników to specjaliści wszechstronni, którzy będą potrafili stworzyć różne struktury i aranżacje, wykorzystując nie tylko rośliny, ale również elementy dekoracyjne. Szczególnie jeśli oczekujemy czegoś ekstra – efektu ’łał', skonsultujmy się z ogrodnikiem i dowiedzmy się jakie są dostępne opcje. Stworzenie stawu, oczka, wodospadu, skalniaka… to wszystko i dużo więcej nie powinno być problemem dla dobrego ogrodnika.

​Projektowanie i budowa

Projektowanie i realizacja projektów to główne zadania naszych specjalistów. Pomimo grupy ludzi pracujących nad każdym projektem, klienci nie muszą jednak obawiać się o nieporozumienia, bo zawsze jest jedna osoba nadzorująca wszystkie prace, będąca jednocześnie osobą kontaktową z firmy. Wystarczy przekazać swoje uwagi tej osobie, a reszta będzie wiedziała co robić. Ponadto, Ci specjaliści gwarantują ukończenie prac w ciągu 14 dni.

​Ogród przed wejściem

Nie zapominajmy o strefie przed wejściem! Ogród to nie tylko podwórko na tyłach domu. Warto zadbać o zieleń wokół chodnika prowadzącego do drzwi wejściowych.

​Eklektyczny obraz

Aranżacja ogrodu może być przeróżna. Jak widać, wystarczy wyjaśnić ogrodnikowi, czego tak właściwie oczekujemy i nie będziemy musieli martwić się o efekty. W tym przypadku, właściciele nieruchomości chcieli mieć eklektyczny ogród – cel osiągnięty. Zachowano równowagę pomiędzy wiejskim ogrodem, a nowoczesnym domem.

​Oświetlenie

Praca nad ogrodem wymaga znajomości wielu dziedzin, jeżeli oczekujemy dobrych efektów o każdej porze. Jedną z dziedzin, której znajomością musieli wykazać się nasi specjaliści jest elektryka. Ważne było, aby światło w ogrodzie nie przeszkadzało ludziom przebywającym w domu, ale również, by ścieżka do wejścia była doskonale widoczna. W naszym mniemaniu cel został osiągnięty – główne linie ogrodu są doskonale widoczne nawet w środku nocy.

​Kwiaty i krzewy

Jakie są najważniejsze cechy dobrego ogrodnika? Znajomość kwiatów, krzewów i drzew jest oczywiście niezbędna! Bez niej, nie udałoby się stworzyć tak zróżnicowanego obrazu, będącego jednocześnie spójną i harmonijną aranżacją.   

Zanim jednak zdecydujecie kogo zatrudnić do prac w Waszym ogrodzie, znajdźcie inspirację i pomysł na ogród. Wiele ciekawych idei zostało spisane w Katalogu: 10 pomysłów na zaczarowany ogród

Podoba Wam się ten ogród?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu