Top 5 tygodnia- tak się dzisiaj buduje domy!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- tak się dzisiaj buduje domy!

Alicja Olko Alicja Olko
project: styl , w kategorii Garaż zaprojektowany przez Kropka Studio
Loading admin actions …

Miłośnicy wspaniałych domów i pięknych wnętrz codziennie poszukują inspiracji na swoje cztery kąty. homify jest doskonałym miejscem, gdzie zgromadzonych jest setki tysięcy pomysłów na dom i jego wnętrze. Projekty polskich i międzynarodowych architektów, dekoratorów wnętrz i designerów z pewnością zainspirują Was do stworzenia własnego- modnego, stylowego i wygodnego- gniazdka. Codziennie prezentujemy Wam ich prace, jak i pomysły i triki, które wykorzystać możecie w swoich domach.

Zobaczcie, jakie tematy cieszyły się Waszą największą popularnością w mijającym tygodniu!

1. Dom jednorodzinny dla każdego!

Prosty i wygodny dom jednorodzinny to marzenie wielu z nas. Zwłaszcza taki, który jest urokliwy, doskonale wpisuje się w otaczającą budynek naturę, a dodatkowo nie jest drogi w budowie. Dokładnie taki przykład pokazywaliśmy Wam w mijającym tygodniu. Biała fasada, duże okna, czarna dachówka- w wnętrze? Zobaczcie sami, na pewno się Wam spodoba- Dom jednorodzinny dla każdego!

2. Dom na wsi z nowoczesną niespodzianką

Wiejskim domom nie można odmówić swojskiego charakteru- są przeurocze, ale jednak nie zawsze funkcjonalne. Często znajdują się w stanie ruiny, a ich wnętrze cechuje zbyt wysoki poziom sielskości. Jeżeli szukacie domu na wsi, który będzie klimatyczny, ale też nowocześnie funkcjonalny i wygodny, to dobrze trafiliście. Koniecznie zajrzyjcie do środka domu, który pokazywaliśmy Was kilka dni temu- Dom na wsi z nowoczesną niespodzianką.

3. Tradycyjnie nowoczesny dom na wsi

Tu z kolei zupełnie inny dom na wsi, który jest połączeniem starego, tradycyjnego wiejskiego budynku, z nowoczesną dobudówką. Wspólnie tworzą wyjątkową, niezwykle piękną całość. Nie tylko kształt bryły, czy idylliczna lokalizacja, ale zwłaszcza styl aranżacji wnętrz sprawiają, że naprawdę warto zajrzeć do niego do środka! Zdjęcia znajdziecie w Katalogu Inspiracji Tradycyjnie nowoczesny dom na wsi.

5. Garaże z drewna i nie tylko – 5 przykładów

project: styl , w kategorii Garaż zaprojektowany przez Kropka Studio

Garaże to niezwykle istotny element każdego projektu domu jednorodzinnego. Jako takie muszą spełniać kilka funkcji- być odpowiednich rozmiarów, aby pomieścić auta; gwarantować miejsce do przechowywania narzędzi i części samochodowych; a także wpisywać się w generalny styl i charakter domu. Garaże z drewna to jeden z najlepszych rozwiązań, ale inne materiały także mogą się świetnie sprawdzić. Zobaczcie nasze zestawienie ciekawych garaży- Garaże z drewna i nie tylko – 5 przykładów.

4. Jak urządzić mieszkanie w minimalistycznym stylu?

miniszyk: styl , w kategorii Jadalnia zaprojektowany przez unikat:lab
unikat:lab

miniszyk

unikat:lab

Minimalizm to ulubiony styl aranżacyjny miłośników ponadczasowej elegancji i współczesnych rozwiązań. Bazuje on na stonowanej palecie kolorów, prostocie kształtów i form, jak i naturalnych materiałach. Jeżeli zastanawiacie się, jak urządzić swoje wnętrze w minimalistycznym stylu, zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Jak urządzić mieszkanie w minimalistycznym stylu?

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu