Projekty,  Domy zaprojektowane przez 風景のある家.LLC

Mini dom – maksimum komfortu

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Tworząc swój wymarzony dom, czasami warto postawić na rozwiązania, które są proste i jednocześnie funkcjonalne. Tak też zrobili nasi architekci tworząc oryginalny obiekt, który dzisiaj wspólnie będziemy mogli zwiedzić. Każdy kąt został dokładnie przemyślany w taki sposób, by ten projekt odznaczał się ogromną harmonią i funkcjonalnością. Dzisiaj sami będziecie mogli przekonać się o tym, że nawet mały dom potrafi dostarczyć każdemu domownikowi maksimum komfortu. Mamy nadzieję, że nasza krótka wycieczka dostarczy Wam licznych inspiracji podczas tworzenia projektu własnych czterech ścian. Jesteście gotowi? W takim razie zaczynamy!

1. Widok z zewnąrz

Projekty,  Domy zaprojektowane przez 風景のある家.LLC
風景のある家.LLC

またあしたニャーの家

風景のある家.LLC

Tak prezentuje się ten mini domek z zewnątrz. Nasi profesjonaliści zdecydowali się stworzyć konstrukcję o dwuspadowym dachu. Zwróćcie uwagę na oryginalną elewację. Doskonale ona pasuje do tego obiektu. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie przed tymi niezwykłymi czterema ścianami ławeczki, która pozwala odpocząć w ciepły, słoneczny dzień na świeżym powietrzu.

2. Wnętrze

Projekty,  Salon zaprojektowane przez 風景のある家.LLC
風景のある家.LLC

またしたニャーの家

風景のある家.LLC

Przenosimy się do wnętrza tego oryginalnego obiektu. Jak możecie zauważyć, nasi profesjonaliści postawili w dużej mierze na naturalne drewno oraz jasne odcienie. Nie od dziś wiadomo, że to połączenie sprawia, że każde wnętrze wizualnie zyskuje na przestronności i zdaje się roztaczać wokół siebie ogromną aurę świeżości. Zainspirujcie się tym rozwiązaniem, a na pewno nie będziecie tego żałować.

3. Przeszklenia

W tym obiekcie nie mogło również zabraknąć przeszkleń. To właśnie dzięki nim w ciągu dnia całe wnętrze jest skąpane w naturalnych promieniach słonecznych. Jeżeli jesteście na etapie projektowania swojego własnego rodzinnego gniazdka, koniecznie zastanówcie się nad umieszczeniem przynajmniej jednego okna w każdym pomieszczeniu.

4. Gustowne elementy

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez 風景のある家.LLC
風景のある家.LLC

またあしたニャーの家

風景のある家.LLC

W tym wnętrzu znalazło się wiele gustownych elementów, które dodają całej przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Ciekawe oświetlenie, czy też obrazy z malowniczymi pejzażami to tylko niektóre z nich. Pamiętajcie, by wprowadzić również do swoich czterech ścian parę stylowych dodatków. Dodadzą one charakteru Waszemu domu!

5. Zielone roślinki

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez 風景のある家.LLC
風景のある家.LLC

またあしたニャーの家

風景のある家.LLC

6. Naturalne piękno

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez 風景のある家.LLC
風景のある家.LLC

またあしたニャーの家

風景のある家.LLC

Szukacie innych inspirujących przykładów? Sprawdźcie koniecznie:

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu