Mini dom – maksimum komfortu

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
またしたニャーの家, 風景のある家.LLC 風景のある家.LLC Industrialne domy Żelazo/Stal
Loading admin actions …

Tworząc swój wymarzony dom, czasami warto postawić na rozwiązania, które są proste i jednocześnie funkcjonalne. Tak też zrobili nasi architekci tworząc oryginalny obiekt, który dzisiaj wspólnie będziemy mogli zwiedzić. Każdy kąt został dokładnie przemyślany w taki sposób, by ten projekt odznaczał się ogromną harmonią i funkcjonalnością. Dzisiaj sami będziecie mogli przekonać się o tym, że nawet mały dom potrafi dostarczyć każdemu domownikowi maksimum komfortu. Mamy nadzieję, że nasza krótka wycieczka dostarczy Wam licznych inspiracji podczas tworzenia projektu własnych czterech ścian. Jesteście gotowi? W takim razie zaczynamy!

1. Widok z zewnąrz

Tak prezentuje się ten mini domek z zewnątrz. Nasi profesjonaliści zdecydowali się stworzyć konstrukcję o dwuspadowym dachu. Zwróćcie uwagę na oryginalną elewację. Doskonale ona pasuje do tego obiektu. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie przed tymi niezwykłymi czterema ścianami ławeczki, która pozwala odpocząć w ciepły, słoneczny dzień na świeżym powietrzu.

2. Wnętrze

Przenosimy się do wnętrza tego oryginalnego obiektu. Jak możecie zauważyć, nasi profesjonaliści postawili w dużej mierze na naturalne drewno oraz jasne odcienie. Nie od dziś wiadomo, że to połączenie sprawia, że każde wnętrze wizualnie zyskuje na przestronności i zdaje się roztaczać wokół siebie ogromną aurę świeżości. Zainspirujcie się tym rozwiązaniem, a na pewno nie będziecie tego żałować.

3. Przeszklenia

W tym obiekcie nie mogło również zabraknąć przeszkleń. To właśnie dzięki nim w ciągu dnia całe wnętrze jest skąpane w naturalnych promieniach słonecznych. Jeżeli jesteście na etapie projektowania swojego własnego rodzinnego gniazdka, koniecznie zastanówcie się nad umieszczeniem przynajmniej jednego okna w każdym pomieszczeniu.

4. Gustowne elementy

W tym wnętrzu znalazło się wiele gustownych elementów, które dodają całej przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Ciekawe oświetlenie, czy też obrazy z malowniczymi pejzażami to tylko niektóre z nich. Pamiętajcie, by wprowadzić również do swoich czterech ścian parę stylowych dodatków. Dodadzą one charakteru Waszemu domu!

5. Zielone roślinki

6. Naturalne piękno

Szukacie innych inspirujących przykładów? Sprawdźcie koniecznie:

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu