Projekty,  Taras zaprojektowane przez Cecyn Arquitetura + Design

7 pomysłów na szykowne wejście główne

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wejście główne może być bardzo widoczne, może być też schowane. Wszystko zależy od projektu domu, a ten od naszej osobowości. Lubimy podejmować gości z pompą, czy raczej wolimy swojską atmosferę? Co będzie za drzwiami: imponujący hol czy jasny przedpokój? Jakkolwiek byśmy nie odpowiedzieli na te i inne pytania, strefa wejścia głównego nie może być przypadkowa i musi być zadbana. To nasza wizytówka – pierwsze wrażenie robi się tylko raz!

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji Wam 7 wspaniałych wejść głównych zaprojektowanych przez architektów homify. Każdy znajdzie coś dla siebie…

Jasny koniec ciemnej ścieżki

Szeroka ścieżka biegnie równolegle do podjazdu, prowadząc nas w stronę białych drzwi. Ciemne drewniane deski przeplatane zielenią gęstego trawnika, są flankowane przez rzędy krzewów i drzew. Kontrastuje to z jasną elewacją, co z kolei pomaga stworzyć wrażenie głębi.

Osłonięte murkiem

Nie każdy chce, aby jego wejście główne było bardzo widoczne. Jeśli mieszkamy przy ruchliwej ulicy lub mamy introwertyczną naturę, to możemy chcieć nieco je osłonić. W przypadku tego domu drzwi znajdują się głęboko, z przodu osłaniają je krzewy, a z boku murek.

Puścić wodze fantazji – wersja maksi

Co powiecie na tak efektowne wejście główne? Bardzo wysokie drzwi otoczone przeszkleniami w drewnianych ramach, ogromne zadaszenie, ciepłe kolory w kontraście do betonu i bieli… poezja!

Industrialna dyskrecja

Zadaszenie wejście głównego jest tutaj podstawą balkonu, natomiast wejście na taras jest już całkowicie niewidoczne!

Rozsuwane drzwi w drewnie

Te piękne, drewniane drzwi równie dobrze wyglądają zamknięte, co otwarte. Wprowadzają nas do prywatnego świata mieszkańców, sprawiając, że oczekujemy eleganckich wnętrz z hojnym wykorzystaniem naturalnych materiałów.

Z dekoracyjnymi doniczkami

Jak urozmaicić strefę wejścia głównego nowoczesnego domu? Najmniej inwazyjnym sposobem, a zatem najszybszym i najtańszym, będzie wprowadzenie do niej efektownych doniczek z kwiatami. Możemy postawić na intensywne kolory, które ożywią aranżację, możemy tez postawić na projekty zachwycające rzemieślniczym kunsztem.

Ma być efektownie i kropka!

Oto wejście główne dla olbrzyma! Jest niesamowicie efektowne dzięki drzwiom o ogromnych rozmiarach oraz przeszkleniom holu wysokiego na dwa piętra. Wielkie palmy oraz zadbana przestrzeń przed domem dopełniają dzieła. Całość prezentuje się imponująco.

Ta realizacja znajduje się w Brazylii. Jeśli, tak jak my, kochacie południowo-amerykańskie klimaty, to musicie poznać jeszcze ten projekt: Nowoczesny dom i aż 10 pomysłów, które możemy z niego skopiować…

Które wejście najbardziej Was zainspirowało?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu