Projekty,  Taras zaprojektowane przez Severine Piller Design LLC

Przed i po: niesamowita oaza w samym środku miasta

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nie podlega najmniejszej wątpliwości, że kierując się w działaniu miłością, jesteśmy w stanie przenosić góry. Oto dowód – niewielkie patio, które jeszcze niedawno pełniło rolę stracha na wróble, a dziś, dzięki kilku ciekawym aranżacjom i dekoracjom jest niczym oaza spokoju w sercu tętniącego życiem miasta. Sami zobaczcie!

Spektakularna transformacja

Biuro architektoniczne Severine Piller Design dokonało wręcz cudu podejmując się transformacji opuszczonego patio, które prezentujemy Wam poniżej. W efekcie zaniedbana niegdyś przestrzeń stała się rajem na Ziemi, łączącym w sobie to, co najlepsze z różnych stylów, a zatem do granic eklektycznym.

Przed: opuszczone patio

Niewielkie patio, otoczone ścianami w przytłaczających żółto-brązowych barwach, wydawało się jeszcze mniejsze niż w rzeczywistości. Brak jakichkolwiek ornamentów i zdobień zdecydowanie nie zachęcał do spędzania czasu w jego obrębie. Wątpliwe było nawet, czy dociera do niego choć odrobina świeżego powietrza…

Niechlujna przestrzeń

Drewniane drzwi i okna z ciemnozielonymi okiennicami niewpuszczającymi do wnętrza zbyt wiele światła dziennego oraz biała, ceramiczna podłoga – wszystko to w połączeniu, niereprezentujące żadnego konkretnego stylu, sprawiało, że przestrzeń wyglądała na zaniedbaną i niechlujną.

Po: przestrzeń idealna do relaksu

Dzięki zdecydowaniu się na kilka ciekawych dekoracji, miejsce zmieniło się nie do poznania. Neutralne i jasne barwy na ścianach oraz sofa wykonana ze sztucznego tworzywa, pokryta kolorowymi poduszkami i rozciągająca się od ściany do ściany sprawiły, że przestrzeń uległa optycznemu powiększeniu.

Trochę stylu retro

Typowe dla stylu retro są żarówki bez żadnych ozdób i osłon, zawieszone w rzędzie nad sofą.

Dodatki

Krzesło typu Acapulco obok stolika kawowego w jasnych barwach tworzy idealny kontrast  z zielenią okien i drzwi. Rośliny doniczkowe dodają przestrzeni jeszcze więcej życia i świeżości.

Poduszki

Poduszki okazały się strzałem w dziesiątkę, gdyż dzięki nim patio nabrało kolorów. Kontrastując z sofą i ścianami, zachęcają do zagłębienia się w nie z dobrą lekturą w ręce! Na długie godziny!

Po arabsku

Wisienką na torcie są dwie lampy w stylu arabskim ulokowane pod oknem. Wręcz niesamowite, jak małe, zaniedbane patio mogło zmienić się w przepiękną, eklektyczną oazę w centrum miasta!

Co sądzicie o tej metamorfozie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu