elewacja frontowa: styl , w kategorii  zaprojektowany przez D C K

10 domów, na które każdy może sobie pozwolić

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Domy, których projekty pokażemy Wam w tym katalogu Inspiracji, są tanie w budowie i w utrzymaniu. Ich cena jest mniej więcej porównywalna do ceny kilku pokojowego mieszkania w jednym z dużych polskich miast. Ich zaletą jest nie tylko relatywnie niska cena, ale także modny, współczesny design. Przekonajcie się sami!

1. 70-metrowe cudo

Projekty,   zaprojektowane przez hq-design
hq-design

Вид 1

hq-design

Uroczy dom parterowy o nowoczesnym designie, ponadczasowej fasadzie i przytulnych wnętrzach. Idealny jako pierwszy dom dla młodej pary albo na emeryturę. Praktyczny, elegancki, niedrogi w budowie i eksploatacji- czego można chcieć więcej?

2. Drewniany dom marzeń nad morzem

Minimalistyczna, ale przytulna estetyka, klarowne linie, liczne przeszklenia, wnętrza wypełnione światłem- taki dom z pewnością przypadnie do gustu wielu miłośnikom życia w zgodzie z naturą. Do jego budowy wykorzystano ekologiczne materiały, a samą strukturę cechuje prostota i funkcjonalność.

3. Polski unikat

Projekt od polskiej pracowni architektonicznej- idealny dla tych, którzy cenią sobie ponadczasowy styl, funkcjonalność i wygodę. Niewielki, ale komfortowy, prosty w swoim designie, ale modny i stylowy. Cudo!

4. Niekonwencjonalny design

elewacja frontowa: styl , w kategorii  zaprojektowany przez D C K
D C K

elewacja frontowa

D C K

Dom o wyjątkowej bryle, której górna część jest wysunięta, tworząc zadaszony taras. Nietypowa jest nie tylko bryła budynku, ale także jego fasada, ciekawie łącząca szarą cegłę i naturalne drewno.

5. Niczym amerykański klasyk

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Piękny jednokondygnacyjny dom, przywodzący na myśl klasyczne amerykańskie ranczo. Tyle że w nowoczesnej odsłonie. Kolejny projekt, który z powodzeniem mógłby zostać zrealizowany w Polsce.

6. Podmiejski klasyk z ogrodem

Projekt domu Kornel VI (z wiatą) ENERGO : styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Projekt domu Kornel VI (z wiatą) ENERGO

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Dom, który łączy w sobie to, co najlepsze, w modnej, nowoczesnej architekturze- kompaktowy rozmiar, ponadczasową bryłę, elegancką fasadę i przytulne wnętrza. A do tego wybudowany na działce z dużym ogrodem!

7. Luksusowy minimalizm

PROJEKT DOMU Ralf G1 – nowoczesny i energooszczędny dom do 100 m²: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

PROJEKT DOMU Ralf G1 – nowoczesny i energooszczędny dom do 100 m²

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Fantastyczny projekt, który łączy minimalistyczny design z luksusowymi elementami. Piękna biała fasada, duże okna, akcenty z drewna i naturalnego kamienia- ten 88 metrowy dom z pewnością zyska wielu fanów.

8. Uniwersalny

Klasyczny, kompaktowy dom o dwuspadowym dachu. Tym, co go wyróżnia, jest piękny taras wykończony drewnem, z którego bezpośrednio przechodzi się na ogród.

9. Sześcienna miniatura

Projekty,  Domy zaprojektowane przez smartshack
smartshack

Musterhaus freelance

smartshack

Mini dom o powierzchni 50 metrów kwadratowych. Jest to model prefabrykowany, którym cieszyć się można już po kilku miesiącach. Jest to opcja nie tylko tańsza, ale i szybsza.

10. Podmiejska prostota

Siła tego projektu leży w prostym designie, funkcjonalności i stylowej kombinacji materiałów. Kolejny dom, któremu nie można nic zarzucić.

Który najbardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu