Polskie TOP-11 według Rosjan

homify.Pl homify.Pl
homify Nowoczesny ogród zimowy
Loading admin actions …

Klimat w Polsce i na wielu obszarach Rosji jest bardzo podobny, dlatego nic dziwnego, że polski styl architektoniczny cieszy się dużą popularnością i jest bliski sercu architektów rosyjskich. Co za tym idzie, nie stanowi najmniejszego problemu przeniesienie wybranej realizacji z Polski do Rosji i to z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów! Wszystko oczywiście wedle prywatnych preferencji i dostępnych na rynku materiałów. Spójrzmy choć pobieżnie na kilka polskich projektów, które znalazły uznanie w oczach Rosjan. Oto i one!

Dom jednorodzinny, w którym każdy pokój jest niesamowity

Komfortowy i przestronny dom rodzinny – tego chyba wszyscy już kiedyś szukali, szukają obecnie lub będą szukać w przyszłości. Bo któż z nas nie marzy o czymś takim?! Bez względu na to, czy mamy na myśli polską, wiejską chatę o specyficznym układzie i wysokich kosztach budowy, czy jakiś niewielki londyński domek. Biuro Projektowe MTM Styl tworzy domy nowoczesne i niezwykłe, dlatego bez problemu urzeczywistni każdy z naszych najpiękniejszych snów! Nie wierzycie? Na dowód – załączone zdjęcie.

Eko-dom z dużym potencjałem

Interesujące projekty eko-domów wykonuje polska firma LK & Projekt. Obiekt ze zdjęcia to cudowne połączenie popularnej ostatnimi czasy miłości do środowiska i przyrody z tradycją przejawiającą się w dominacji drewna.

Dom z pełnym kosztorysem

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG stworzyła własną bazę ekskluzywnych projektów. Opierając się na owej bazie, zrzeszeni w niej architekci budują domy pod klucz – nowoczesne, stylowe i wygodne, wręcz idealnie nadające się dla rodzin.

Dom, którego nie można nie pokochać

Prawdopodobnie to jeden z najbardziej niesamowitych projektów zaprezentowanych ostatnio na homify. Niesamowitych między innymi dlatego, że praktycznie dosłownie czyta nam w myślach spełniając każde z oczekiwań, oraz dlatego, iż życiu na przedmieściach nadaje nowego, bardziej miejskiego charakteru i wyrazu.

170-metrowy dom – bajka, wykonany pod klucz za jedyne 4,5 miliona

Pracownia ARCHIPELAG jest dumna z każdego swojego projektu, ale projekt Riko to powód do podwójnej dumy. Projekt otrzymał swoją nazwę na cześć papugi, gdyż jego frontowa fasada przypomina właśnie tego tropikalnego ptaka. Dom jest jasny, spektakularny i atrakcyjny! Czegóż chcieć więcej?!

Dom rodzinny z prostych brył

Oto przykład ciekawej rezydencji, którą wykonano prosto, ale i stylowo zarazem. Dzięki wspomnianej prostocie, projekt jest niezmiernie łatwy do skopiowania. Dwupoziomowa rezydencja, wzbogacona o dwa garaże, podjazd oraz ciekawą ścieżkę prowadzącą do głównego wejścia, została bardzo ciekawie wyposażona. Jak – tego rąbka tajemnicy w tym miejscu nie zdradzimy. Zapytajcie in2home.

88 metrów nowego życia

Architekci z Pracowni ARCHIPELAG dokładają wszelkich starań, aby ich wiejskie rezydencje olśniewały otoczenie, a przede wszystkim odpowiadały młodym rodzinom. Ich projekty mają bardzo wygodny układ pomieszczeń, a ceny, które proponują, nie są wygórowane i wielu z nas może sobie pozwolić na podjęcie z nimi współpracy.

Polski dom przyszłości

Dom ze zdjęcia, który elegancko i subtelnie przełamuje stereotypy, charakteryzuje się ekskluzywnymi i oryginalnymi rozwiązaniami. Będąc przykładem obiektu przyszłości, świetnie pokazuje, w jaki sposób w ostatnich latach zmieniło się życie na przedmieściach.

Polska bajka na przedmieściach

Autorem projektu jest Biuro Projektów ARCHON+. Wykonawcy z biuro architektonicznego Abakon uczynili wszystko, aby wykonana przez nich wiejska rezydencja zaspokajała potrzeby każdej rodziny marzącej o życiu w nowoczesności. Architekci wzięli pod uwagę niemalże wszystko, od ogrodu po sam czubek komina. Nie zapomniano o najdrobniejszym szczególe.

Marzenie każdej rodziny

Ten duży, przytulny i swojski obiekt jest przeznaczony dla każdego z nas! Z pewnością nie znajdzie się ani jedna osoba, której potrzeb i pragnień nie spełnia. Cudownie byłoby wprowadzić się od razu!

Spektakularny dom z ambicjami

Architekci z biura ARCHITEKT.LEMAŃSKI zrobili wszystko, co było w ich mocy, aby obiekt ze zdjęcia idealnie wpasował się w styl futurystyczny. Rezydencja dumnie górująca nad okolicą, zachwyca każdego przechodnia. Marzenie!

Który z tych polskich projektów podoba Wam się najbardziej?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu