Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Cudowny brazylijski dom z pionowym ogrodem

press profile homify press profile homify
Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez MPV Arquitetura Ltda
Loading admin actions …

Każdy z nas ma swój własny pogląd, jak powinien wyglądać idealny dom i styl życia. Mieszkanie w pobliżu miejsca pracy to dla wielu osób najważniejszy wyznacznik. Wcale nas to nie dziwi, oznacza bowiem mniej godzin w ruchu ulicznym, mniej stresu, za to więcej wolnego czasu, który można wykorzystać na wspólne chwile z rodziną lub przyjaciółmi. Mieszkańcy siedziby z dzisiejszego artykułu mają to szczęście, bowiem dom jest jednocześnie miejscem ich pracy! Położony w pobliżu Rio de Janeiro w Brazylii dwupiętrowy budynek ma ogromny potencjał. Został zaprojektowany przez Monicę Paciello Vieira z biura MPV Arquitetura Ltda i stworzono go poprzez renowację i przebudowę starego domu. 

Nie możecie przegapić niesamowitych detali, które wyróżniają ten projekt. Na uznanie zasługuje nie tylko niezwykła przemiana starej konstrukcji, lecz również wspaniały ogród, otaczający budynek. Zielona elewacja, pionowe ogrody, obszerna przestrzeń do pracy i relaksu, ten dom oferuje naprawdę wiele! Zapraszamy do środka!

Czy lubicie pionowe ogrody?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu