Projekty,   zaprojektowane przez COCINAS CASTILLO

6 sposobów, by sprzątać dom jak profesjonalista!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Sprzątanie nie jest łatwą czynnością dla wszystkich, jednym zajmuje to chwilę, u innych przeciąga się tygodniami. Nasi specjaliści mają dla Was pomysły na to, jak ukrócić ten proces i sprawić, by był on szybki i przyjemny!

Jeżeli marzycie o tym, by Wasz dom przez cały czas pachniał świeżością, a przedmioty zawsze leżały na swoim miejscu, zastosujcie się do naszych wskazówek. Jeżeli tylko wypracujecie w sobie odpowiednie nawyki i przystosujecie przestrzeń swojego domu, sprzątanie okaże się drobnostką, która bardzo rzadko będzie zaprzątać Wasze głowy!

100 % organizacji

Nic lepiej nie sprawdza naszej organizacji, niż życie zawodowe. Jeżeli chcecie, by Wasz dom zawsze był uporządkowany, wykażcie się w nim takim samym zaangażowaniem, jakim wykazujecie się w pracy!

Odpowiednie zagospodarowanie szafek, gdzie każdy przedmiot będzie miał swoją przestrzeń, pozwoli Wam zapamiętać, by zawsze odkładać go tam, gdzie jego miejsce. Pomocne w tym będą pudełka i przegródki, które uporządkują Wasze szafki i pozwolą na posegregowanie przedmiotów zgodnie z ich zastosowaniem.

Świeże powietrze to podstwawa

Kiedy zdecydowaliśmy się na gruntowne posprzątanie naszego domu lub mieszkania, musimy pamiętać o jego gruntownym wywietrzeniu. Unoszący się kurz może wywoływać reakcje alergiczne, dlatego lepiej uniknąć tego problemu zawczasu. 

Codzienne wietrzenie mieszkania wprowadzi do niego energię oraz świeżość i pozwoli uniknąć nieprzyjemnych zapachów.

Dostosuj swoje mieszkanie!

Jeżeli dysponujecie bardzo małą ilością czasu i nie możecie poświęcić wielu godzin, by posprzątać mieszkanie, najlepiej zrobić wszystko, co ułatwi Wam ten proces.

Brak zbędnych przedmiotów i mebli pozwoli na szybsze usunięcie kurzu z szafek, czy umycie podłogi. Pozbądźcie się wszystkiego, co sprawia Wam wielu trudności przy sprzątaniu!

Porządek w łazience

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Polygon arch&des
Polygon arch&des

APARTMENT “VERBI”

Polygon arch&des

Miejscem, w którym utrzymanie czystości sprawia często szczególne problemy, jest łazienka

W tym przypadku warto zainwestować w detergenty, które bez większego problemu pozbędą się osadów i kamienia. Dzięki temu zaoszczędzicie sporo czasu, a brzydkie zacieki na ściankach prysznica, lustrze, czy armaturze przestaną być problemem!

Komfortowe warunki do gotowania

Jednym ze sposobów, aby cotygodniowe sprzątanie było szybsze i bardziej komfortowe, należy poświęcić kuchni nieco więcej czasu każdego dnia. Podczas przygotowywania posiłków należy zawsze odnieść wszystkie przyrządy na swoje miejsce, a także nie zostawiać brudnych naczyń do umycia na później. Dzięki temu większe porządki w kuchni nie zajmą dużo czasu i nie będą wymagały wielkiego wysiłku.

Ser más ordenados

Na sam koniec przenosimy się do sypialni, w której czeka nas zasłużony odpoczynek po sprzątaniu.

Zasadą, której powinniśmy się trzymać chcąc utrzymać czystość sypialni, jest zawsze pozostawianie jej w takim w stanie, w jakim zostawiliśmy ją po gruntownym sprzątaniu. Oprócz podstawowego ścielenia łóżka, należy pamiętać o niezostawianiu ubrań poza szafą, czy odstawianiem szklanek po wodzie do kuchni. Spokojny sen to podstawa, ale nigdy nie będzie on mieć miejsca w brudnym pomieszczeniu!

Jesteście zainteresowani innymi pomysłami na to, jak utrzymać porządek w domu? Zobaczcie tutaj:

Jak sprzątać, żeby posprzątać – 7 praktycznych wskazówek

Które pomieszczenie jest dla Was najtrudniejszym do uprzątnięcia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu