Projekty,  Taras zaprojektowane przez homify

Grillowanie na 11 różnych sposobów – czyli grill dla każdego

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Zakładamy, że na tarasie musi znaleźć się miejsce na grilla i zadaszenie okrywające grilla i ucztujących, w razie gdyby złapał nas niespodziewany deszcz. Stawiając sprawę w ten sposób, każdy jest w stanie zaprojektować swój taras i strefę grillowania. Jednak zawsze dobrym pomysłem jest zainspirować się pomysłami skonkretyzowanymi przez ekspertów! Ci, którzy znają się na rzeczy, mogą udzielić porad w zakresie wad i zalet różnych rozwiązań, różnych materiałów i różnych ustawień. Specjaliści pomogą nam w pełni wykorzystać przestrzeń i środki, bez narażania nas na niepotrzebne wydatki. 

 W tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy 12 prostych, ale w pełni profesjonalnie przygotowanych projektów. Nie przegapcie tych propozycji!

​1. Wykorzystanie ściany

Taki szczegół, jak ciekawe płytki na ścianie nadają strefie grillowej charakteru. Dodatkowo możemy pokusić się o bar – funkcjonalna i estetyczna metoda na utrzymanie porządku. Drewniany sufit i kamienna posadzka dopełniają obraz.

​2. Grill, zlewozmywak i inne przydatne rzeczy

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Arqca

Czasami nie można lub nie potrzeba ogromnego grilla wolnostojącego. W takim przypadku, możemy grill wbudować w całą zabudowę zawierającą wszelkie potrzebne elementy, jak zlewozmywak i szafki. Jak widać na zdjęciu, jest to bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie.

​3. Więcej linii prostych i więcej przestrzeni

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Arki3d

Wykorzystanie dłuższej ściany patio na ustawienie szafek, rusztu i innych urządzeń, oraz blatu służącego do przygotowywania posiłków zdecydowanie ułatwi korzystanie z tarasu. Koniec końców, wygoda to właśnie to, czego szukamy! Przykład ze zdjęcia pokazuje, że takie rozwiązanie może być wyjątkowo eleganckie.

​4. Narożne rozwiązania

Projekty,  Taras zaprojektowane przez homify

Strefa grillowa w narożniku, przysłonięta blatem sprawia, że tworzy się wrażenie kuchni na świeżym powietrzu. Mamy tu wszystko, co potrzebne do przygotowywania i przechowywania żywności.

​5. Na balkonie

Dla tych, którzy nie mają tarasu na parterze, a kochają grillowanie, możemy polecić strefę grillową stworzoną na balkonie. Zdjęcie powyżej to prosty, ciekawy i funkcjonalny projekt gotowy do skopiowania.

​6. Kolor ukryty pod ciekawym zadaszeniem

Mamy tu ciekawe rozwiązanie łączące w sobie styl industrialny, minimalistyczny, ale również delikatnie rustykalny. Prosta konstrukcja stałej, betonowej wyspy kuchennej została przyozdobiona ciekawą mozaiką płytek o pastelowej kolorystyce. Zwróćmy również uwagę na belki drewniane tworzące strukturę pergoli, będącej podstawą zadaszenia.

​7. Super grill ugrilluje wszystko

Dla fanów grillowania i pieczenia, nie ma nic lepszego niż trio widoczne na zdjęciu powyżej: ruszt, gliniany piec i piekarnik elektryczny. Nie tylko funkcjonalne ale również estetyczne! Do tego marmurowy blat i jesteśmy w domu.

​8. Kącik specjalisty

Prosty lecz pełen detali. Oto piękny zestaw utrzymany w stylu rustykalnym. Projektanci zadbali o wszelkie szczegóły, od drewnianych drzwi szaf, po płytki tworzącą pewnego rodzaju ramę dla wszystkiego. Oto gratka dla ekspertów i miłośników grillowania.

​9. Im mniejszy, tym bardziej wymagający

Myślicie, że łatwiej stworzyć spersonalizowany wystrój na małej czy dużej przestrzeni? Jeśli spojrzymy na zdjęcie powyżej, nie będziemy mieć wątpliwości, że mała przestrzeń daje dużo możliwości!

​10. Śródziemnomorski klimat na balkonie

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Erika Winters® Design
Erika Winters® Design

Choapan Decor by Erika Winters®Design

Erika Winters® Design

Drewniany stół i parasol dający cień całej strefie to dwa pierwsze kroki do stworzenia pięknego tarasu.

​11. Półkola

Prostota i rękodzieła – oto motywy przewodnie w tej wyjątkowo rustykalnej aranżacji. Jest to jeden z ponadczasowych designów, które od razu zabierają nas do beztroskich czasów dzieciństwa. 

Nie potrzebujecie strefy grillowania? W tym przypadku polecamy: Idealny taras na każdą pogodę

Co myślicie o tych propozycjach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu