Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez ONE!CONTACT - Planungsbüro GmbH

Mały dom zachwyca stylowym wystrojem

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Podczas urządzania małego domu możemy odczuć, że jesteśmy ograniczeni przestrzenią. Jednak dzięki pomocy profesjonalistów może się okazać, że nawet niewielki dom może być stylowy i funkcjonalny. Dzisiaj zabieramy Was do Niemiec, gdzie zaprezentujemy Wam przykład małego domku, który został zaprojektowany w oparciu o wykorzystanie przestrzeni. Neutralne kolory i duże okna są kluczem do sukcesu, a odpowiednia aranżacja pozwala maksymalnie wykorzystać metraż. Przekonajcie się sami!

Na czasie

Skośne ściany pozwalają stworzyć interesujący efekt, dzięki czemu pomieszczenia wyglądają elegancko i niepowtarzalnie. Zastosowanie bieli sprawia, że wnętrze jest jasne i przestronne, a drewniana podłoga pięknie ociepla pomieszczenie.

Salon

Mały salon nie musi być pozbawiony stylu! Elegancko opadający sufit, drewniana podłoga, ciemna kanapa, wszystko to pozwala nam stworzyć piękną, nowoczesną przestrzeń.

Wygoda na co dzień

Duże okna zapewniają przepływ naturalnego światła oraz sprawiają, że wnętrze wydaje się być dużo bardziej przestronne. Kolejny raz możemy podziwiać białe ściany, które dopełnione przez ciemnie dodatki tworzą klasyczną, ponadczasową przestrzeń.

Eleganckie dodatki

Ta szklana witryna będzie doskonałym regałem na naczynia, porcelanę lub alkohol. Czarna obudowa stanowi piękny kontrast do białych ścian, a podłoga subtelnie przełamuje zimny efekt.

Stylowa łazienka

Nowoczesna paleta kolorów pozwala stworzyć elegancki efekt. Przeszklony prysznic sprawia, że szarość na ścianach staje się modna i wyrafinowana.

Prawdziwa funkcjonalność

Podczas planowania domu nie możemy skupiać się jedynie na efektach wizualnych. Funkcjonalność powinna być naszym priorytetem, co widać na załączonym zdjęciu. Eleganckie meble zostały doskonale wkomponowane w środowisko, dzięki czemu otrzymujemy piękną i elegancką łazienkę.

8 domów z katalogu: Czy tak wygląda przyszłość?

Co powiesz na takie wykorzystanie przestrzeni?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu