Projekty,  Salon zaprojektowane przez Facile Ristrutturare

Niezwykle elegancki apartament w Rzymie

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj architekci z FACILE RISTRUTTURARE zabierają nas do rzymskiego apartamentu, który zapiera dech w piersiach. Mieliśmy okazję już podziwiać kilka projektów pracowników tego biura, jednak ten zrobił na nas największe wrażenie. Znajdziemy tutaj eleganckie wnętrza, które w żaden sposób nie nawiązują do przepychu, lecz pokazują jak klasyka może łączyć się z nowoczesnością. Zapraszamy!

Wejście

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Facile Ristrutturare

Dobrze wiemy, że liczy się pierwsze wrażenie o ten dom pokazuje, jak ono powinno wyglądać. Już od progu zastaliśmy staranny, elegancki wystrój, gdzie marmur łączy się z ciepłym kolorem naturalnego drewna.

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Facile Ristrutturare
Facile Ristrutturare

Soggiorno open space

Facile Ristrutturare

Salon to idealne miejsce na przyjmowanie gości. Pastelowe kolory, klasyczne zasłony, antyczne meble połączone z nowoczesnością… wszystkie te elementy składają się na eleganckie wnętrze, które olśniewa każdego, kto tutaj przybywa. Pomimo nawiązania do klasycyzmu, wewnątrz możemy zaobserwować ogrom światła, które pochodzi zarówno z naturalnych, jak i sztucznych źródeł.

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Facile Ristrutturare

Jadalnia to niezwykle wyrafinowane pomieszczenie. Stół pochodzi z poprzedniej epoki, a towarzyszące mu nowoczesne krzesła sprawiają, że pomieszczenie jest wyjątkowe i niezwykle komfortowe. Obok możemy zauważyć kilka wspaniałych dekoracji, dzięki którym jadalnia ma swój własny, niepowtarzalny charakter.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Facile Ristrutturare

Kuchnia jest całkowicie nowoczesna i nawiązuje do minimalizmu. Białe powierzchnie zostały przełamane kolorową mozaiką, co w połączeniu z naturalnym światłem daje piękne, wyrafinowane pomieszczenie.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Facile Ristrutturare
Facile Ristrutturare

Camera da letto

Facile Ristrutturare

Tutaj poczujesz się jak król! Wystrój obejmuje klasyczny styl, który widoczny jest poprzez kolorystykę oraz dekoracyjne tkaniny.

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Facile Ristrutturare

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Facile Ristrutturare

W łazience zastajemy jasne meble i ściany, które pięknie nawiązują do stylu eklektycznego. Na szczególną uwagę zasługuje lustro, które nasuwa na myśl czasu Ludwika XIV.

Elegancki dom z kolorowym akcentem

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu