Projekty,  Salon zaprojektowane przez Facile Ristrutturare

Niezwykle elegancki apartament w Rzymie

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Dzisiaj architekci z FACILE RISTRUTTURARE zabierają nas do rzymskiego apartamentu, który zapiera dech w piersiach. Mieliśmy okazję już podziwiać kilka projektów pracowników tego biura, jednak ten zrobił na nas największe wrażenie. Znajdziemy tutaj eleganckie wnętrza, które w żaden sposób nie nawiązują do przepychu, lecz pokazują jak klasyka może łączyć się z nowoczesnością. Zapraszamy!

Wejście

Dobrze wiemy, że liczy się pierwsze wrażenie o ten dom pokazuje, jak ono powinno wyglądać. Już od progu zastaliśmy staranny, elegancki wystrój, gdzie marmur łączy się z ciepłym kolorem naturalnego drewna.

Salon

Salon to idealne miejsce na przyjmowanie gości. Pastelowe kolory, klasyczne zasłony, antyczne meble połączone z nowoczesnością… wszystkie te elementy składają się na eleganckie wnętrze, które olśniewa każdego, kto tutaj przybywa. Pomimo nawiązania do klasycyzmu, wewnątrz możemy zaobserwować ogrom światła, które pochodzi zarówno z naturalnych, jak i sztucznych źródeł.

Jadalnia

Jadalnia to niezwykle wyrafinowane pomieszczenie. Stół pochodzi z poprzedniej epoki, a towarzyszące mu nowoczesne krzesła sprawiają, że pomieszczenie jest wyjątkowe i niezwykle komfortowe. Obok możemy zauważyć kilka wspaniałych dekoracji, dzięki którym jadalnia ma swój własny, niepowtarzalny charakter.

Kuchnia

Kuchnia jest całkowicie nowoczesna i nawiązuje do minimalizmu. Białe powierzchnie zostały przełamane kolorową mozaiką, co w połączeniu z naturalnym światłem daje piękne, wyrafinowane pomieszczenie.

Sypialnia

Tutaj poczujesz się jak król! Wystrój obejmuje klasyczny styl, który widoczny jest poprzez kolorystykę oraz dekoracyjne tkaniny.

W łazience zastajemy jasne meble i ściany, które pięknie nawiązują do stylu eklektycznego. Na szczególną uwagę zasługuje lustro, które nasuwa na myśl czasu Ludwika XIV.

Elegancki dom z kolorowym akcentem

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu