Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez House of Sylphina

Malowniczy dom, w którym chciałbyś zamieszkać

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Doskonały dom, w którym chcielibyśmy zamieszkać! To właśnie tutaj zabieramy Was dzisiaj z naszym cyklem homify360. Nasi zaprzyjaźnieni architekci z biura HOUSE OF SYLPHINA podjęli się aranżacji starego domu z trzema sypialniami.

Dom wydawał się dosyć ciasny, a wszystko za sprawą niewielkich pomieszczeń. Postarano się jednak wydobyć drzemiący tutaj potencjał. Czy się udało? Przekonajcie się sami! Ponadto, nasi projektanci postanowili przearanżować kuchnię, aby dostosować ją do codziennego życia.

Sprawdź, co udało się osiągnąć!

Widok z ogrodu

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez House of Sylphina
House of Sylphina

Stoke Newington

House of Sylphina

Z tej strony mamy widok na niewielki ogródek, który połączony jest z kuchnią. Czysty trawnik i miejsce do siedzenia zapewni relaks całej rodzinie. Ogrodzenie oraz krzewy zapewnią nieco prywatności podczas spotkań z przyjaciółmi.

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez House of Sylphina
House of Sylphina

Stoke Newington

House of Sylphina

Cudowna, chłodna paleta kolorów tworzy niezwykle eleganckie wnętrze. Czerń i szarość sprawiają, że mamy do czynienia z niezwykle wyrazistym pomieszczeniem. Dzięki ciepłym odcieniom drewna nie mamy jednak wrażenia, że przebywamy w zimnym salonie. Wręcz przeciwnie, po przekroczeniu progu otoczyła nas niezwykle przyjazna atmosfera.

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez House of Sylphina
House of Sylphina

Stoke Newington

House of Sylphina

Pomimo tego, że nie mamy tutaj do czynienia z otwartymi przestrzeniami, pomieszczenia są bardzo dobrze zintegrowane ze sobą. W dużej mierze możemy zawdzięczyć to jednolitej palecie kolorów.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez House of Sylphina
House of Sylphina

Stoke Newington

House of Sylphina

Kuchnia została zaaranżowana w kształcie litery „U” i w doskonale nawiązuje do stylu skandynawskiego. Ciemne kolory doskonale łączą się z jasnymi akcentami, dzięki czemu otrzymujemy klasyczne i ponadczasowe pomieszczenie.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez House of Sylphina
House of Sylphina

Stoke Newington

House of Sylphina

Oprócz klasycznego remontu, architekci wspięli się na wyżyny tworząc dodatkową sypialnię na strychu. Oprócz prywatnej łazienki znajdziemy tutaj również prawdziwą oazę spokoju z widokiem na piękną okolicę.

Sypialnia została zaaranżowana w jasnych kolorach, dzięki czemu możemy liczyć tutaj na spokojne chwile. Pięknym akcentem jest designerski kominek. Wyobrażasz sobie zasypianie w cieple palącego się drewna?

Elegancki dom z kolorowym akcentem

Co sądzisz o takich wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu