Projekty,  Domy zaprojektowane przez fiktiv Architektur GmbH

Nowoczesny dom na przedmieściach

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się prostymi liniami i ostrymi kątami. Dzisiaj zabieramy Was do ultra nowoczesnego domu, który powstał pod okiem architektów z biura FIKTIV ARCHITEKTUR GMBH i czeka na wprowadzenie się gospodarzy. Znajdziemy tutaj eleganckie wnętrza podkreślone stonowanymi kolorami. Przekonajcie się sami, jak może wyglądać prawdziwie nowoczesna konstrukcja.

Fasada

Z ulicy możemy podziwiać prawdziwe piękno domu. Jest to ogromna konstrukcja, która pomieści całą, wielopokoleniową rodzinę. Mnogość okien zapewni odpowiednie nasłonecznienie, a liczne tarasy pozwolą cieszyć się urokami zielonej okolicy. Mimo tego, że dom znajduje się tuż przy ulicy, możemy cieszyć się intymnością i chwilami spokoju.

Widok z góry

Z balkonu możemy podziwiać panoramę okolicy. Wiosną możemy liczyć na piękne widoki, a wszystko za sprawą drzew, które otaczają posiadłość. Jak łatwo zauważyć, dom posiada Kika tarasów, więc każdy domownik może liczyć na relaks w ciepłych promieniach słońca.

Klatka schodowa

Nowoczesne materiały sprawiają, że klatka jest niezwykle nowoczesna. Zabudowana balustrada uchroni dzieci przed upadkiem, a marmurowe schody pięknie komponują się z nowoczesnymi materiałami.

Hall

Nad korytarzem znajdziemy antresolę, która pełni rolę korytarza prowadzącego do poszczególnych pokoi. Gładka ściana może posłużyć za domową galerię, bowiem wąskie pomieszczenia są idealnym miejscem do zawieszenia fotografii domowników lub stworzenia miejsca na dzieła sztuki.

Kuchnia

kuchni znajdziemy ogrom miejsca. Samo pomieszczenie jest niezwykle przestronne, a odpowiednia aranżacja sprawia, że miłośnicy gotowania będą mogli dać upust swojej pasji. Liczne szafy pomieszczą wiele akcesoriów i produktów, dlatego cała rodzina będzie mogła cieszyć się pysznymi posiłkami.

Elegancki, praktyczny i uroczy apartament, który trzeba zobaczyć

Chciałbyś mieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu