Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Müllers Büro

Wiejski dom, który będziesz chciał mieć tylko dla siebie

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeśli szukasz spokojnego miejsca, gdzie mógłbyś odpocząć, trafiłeś w odpowiednie ręce. Dzisiaj zabieramy Was do malowniczego domu, który oczarowuje swoim pięknem. Zobacz jak nasi architekci sprawili, że właściciele odnaleźli swój własny raj na ziemi.

Parter

Salon, jadalnia oraz kuchnia zaaranżowane są na otwartej przestrzeni. Delikatne, pastelowe kolory nawiązują do sielankowej okolicy. W salonie znajdziemy wygodne kanapy, które pozwolą odpocząć po ciężkim dniu. Duże przeszklenia zapewniają odpowiednią wymianę światła, a także umożliwiają podziwianie uroków ogrodu. Nie możemy również przejść obojętnie obok sufitu. Belki pięknie nawiązują do stylu rustykalnego, który doskonale odnajduje się w wiejskim domku.

Jadalnia

Jadalnia znajduje się nieopodal nowoczesnej kuchni. Znajdziemy tutaj duży stół, który bez problemu pomieści całą rodzinę. Doskonałym rozwiązaniem jest mobilny stolik, gdzie możemy odłożyć brudne naczynia lub możemy się nim posłużyć podczas serwowania posiłków.

Kolory

W domu królują biel oraz zieleń. Te dwa spokojne kolory doskonale nawiązują do piękna natury. Całość idealnie łączy się z naturalnym kolorem jasnego drewna.

Domowa pracownia

W domu znalazło się również miejsce do pracy. Właścicielka domu zajmuje się projektowaniem ubrań, zatem nasi architekci zadbali o stworzenie wygodnej pracowni. Znajdziemy tutaj duży stół oraz ogromne przeszklenia, które zapewnią odpowiednią ilość naturalnego światła.

Taras

Domek na wsi nie może obejść się bez wygodnego tarasu. Podest idealnie łączy się poziomem z ogrodem, dlatego też całość tworzy piękny i spójny obraz. Znajdziemy tutaj miejsce do relaksu oraz wspólnych chwil z przyjaciółmi.

Cały dom idealnie odzwierciedla wiejską sielankę i jesteśmy pewni, że każdy z nas chciałby spędzić tutaj choćby jedno lato.

Spokojny dom, który będziecie chcieli mieć tylko dla siebie

Co powiesz na życie w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu