Projekty,  Domy zaprojektowane przez Modulo12

12 fantastycznych projektów ekologicznych domów

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Budowa własnego domu to marzenie, które dzieli wielu z nas. Jeżeli dom ze snów nie przybrał jeszcze dla was żadnego realnego kształtu, rozważcie opcje z prefiksem eko. Ekologiczne domy to takie, które buduje się nie tylko z materiałów pozyskiwanych lokalnie, naturalnych, kreujących zdrowy klimat, ale także te, które są energooszczędne, ograniczając negatywny wpływ działań człowieka na środowisko. 

Obejrzyjcie dwanaście ciekawych opcji!

Ekologiczny dom w nowoczesnym stylu

Ponadczasowa bryła o dwuspadowym dachu, kremowa fasada, wielkoformatowe przeszklenia- ten dom cechuje się nowoczesnym designem. Swój ekologiczny status zawdzięcza systemowi ogrzewania za pomocą paneli słonecznych oraz pompie cieplej umieszczonej w pomieszczeniu gospodarczym. Do jego wykończenia wykorzystano także przyjazne środowisku materiały- drewno, gips oraz płytki ceramiczne.

Modernistyczny domek z drewna

Niewielki domek o nowoczesnej bryle i fasadzie z drewnianych listew. Prefabrykowany, gotowy do wprowadzenia się już w kilka miesięcy. Wyposażony w salon, domowe biuro, sypialnię, łazienkę i kuchnię.

Dom energooszczędny z piwnicą

Design, który wielu przypadnie do gustu- prosty, ponadczasowy, elegancki. Projekt idealny dla tych, którzy działają przy ograniczonym budżecie.

Energooszczędny dom z kamienia

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ARTERRA

Nietypowy projekt domu, którego fasada jest w głównej mierze wykonana z kamienia. Ten naturalny materiał świetnie łączy się z wielkoformatowymi przeszkleniami.

Nowoczesna stodoła z drewna

Dom wykonany w całości z drewna, o bryle przypominającej stodole- modny design, który łączy się z przyjaznymi środowisku rozwiązaniami architektonicznymi.

Dom jednorodzinny przyjazny środowisku

Nowoczesny dom jednorodzinny o prostej bryle i ciekawe fasadzie. Wyposażony w pompę ciepła, kominek i trzywarstwowe okna, zapewniające doskonałą izolację.

Ekologiczny dom w stylu wiejskim

Kolejny dom o bryle przypominającej stodołę. Drewniana fasada, duże okna, nowoczesne zadaszenie- perfekcyjny nowoczesny dom, który idealnie sprawdzi się na wiejskiej działce.

Dom bioklimatyczny

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Catherine DANIEL Architecte
Catherine DANIEL Architecte

Décroché de volume au sud pour laisser entrer le soleil

Catherine DANIEL Architecte

Dom, który do funkcjonowania wykorzystuje energię natury- słoneczną, wiatru i wody. Jest w pełni samowystarczalny, a do tego świetnie wygląda.

Nowoczesność z kamienia

Dom o prostej bryle i ciemnej fasadzie, którego elewacje pokrywa naturalny kamień.

Prefabrykowany

Projekty,   zaprojektowane przez puschmann architektur
puschmann architektur

Holzrahmenbau Fertighaus nach Fertigstellung

puschmann architektur

Dom prefabrykowany, którego niemal wszystkie elementy konstrukcyjne wykonano z drewna. Jego budowa na działce zajmuje maksymalnie tydzień.

Niewielki, prosty, ekologiczny

Idealny projekt dla tych, którzy stawiają jakość ponad wielkością. Drewniany dom wzniesiony przy niewielkich nakładach finansowych w pięknej okolicy.

Dla miłośników życia w zgodzie z naturą

Minimalistyczny dom dla miłośników prostoty i życia w zgodzie z naturą. Wybudowany z naturalnych materiałów, w miejscu, gdzie gwarantowane są malownicze widoki.

Który jest Waszym faworytem?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu