Francja – elegancja, tyle że w Brazylii

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Francja – elegancja, tyle że w Brazylii

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez HAPPY Arquitetura
Loading admin actions …

Zupełnie jak w mistycznej opowieści, piękny dom, który dziś odwiedzimy powstał na powierzchni 333 metrów kwadratowych. Każdy zakamarek, każda linia i każdy kolor wybrany do tego domu stoją pod znakiem perfekcyjności. 

Projektanci i architekci z biura Arquitectura Happy, którym powierzono ten projekt zadbali o nowoczesne linie, ale również materiały i wykończenia. Połączyli zimne materiały, takie jak cement i stal z ciepłymi, takimi jak drewno. Poza tym, w domu nigdy nie zabraknie światła, które zapewniają duże okna, a otwarty plan gwarantuje poczucie przestronności.

​Gustowny od samego początku

Elewację charakteryzuje jasna kolorystyka i prostota, choć wszędzie zadbano o każdy szczegół w kwestii integracji różnych elementów i kształtów geometrycznych. Całość jest niezwykle atrakcyjna i dyskretna.

​Elementy ciepła w elewacji

Niektóre ściany elewacji zdobią drewniane listwy, dające poczucie ciepła wśród dominującej bieli. Stalowe elementy, jak poręcze delikatnie odnoszą się do stylu industrialnego, nie popadając w zimne i bezosobowe tony.

​Wnętrze

Wnętrza są skąpane w świetle, co tym bardziej możemy docenić na dużych i otwartych przestrzeniach mieszczących hol, klatkę schodową, salon i jadalnię.

​Schody

Gdzieniegdzie możemy zauważyć przebijające się przez wszechobecną biel elementy koloru: rośliny doniczkowe, stalowe poręcze i kolumna pokryta lustrami. Niewątpliwie są to bardzo eleganckie i wysublimowane elementy dekoracyjne klatki schodowej.

​Wspólna przestrzeń

Przechodząc przez hol dochodzimy do otwartej przestrzeni wspólnej składającej się z salonu i jadalni. Meble zostały utrzymane w klasycznym i nieśmiertelnym kontraście bieli z czernią, a przełamuje je szary dywan z połyskiem, na którym ustawiono szklany stolik. Jadalnia doskonale wpasowuje się w tą przestrzeń dzięki czarnym obiciom krzeseł.

​Cudowny taras

Nowoczesność nie odcina się jednak od radości i ciepła! Wnętrze domu otwiera się na piękny taras z drewnianą podłogą i wiklinowym zestawem mebli ogrodowych. Całości dopełniają piękne rośliny.

​Kompleksowy i piękny design

Żegnamy się z tym domem po raz kolejny podziwiając fasadę domu. Przyciemniane szyby w oknach, pomimo ich wielkości pozwalają zachować prywatność mieszkańcom domu.   

A jakie okna pasowałyby do Waszych domów? Oprócz kształtu musimy zwrócić na inne aspekty. Dlatego przygotowaliśmy dla Was: Kompletny przewodnik po materiałach okiennych!

Zmienilibyście cokolwiek w tym domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu