Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Egue y Seta

48m2, które zainspirują Was do zmian

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj przedstawiamy Wam profesjonalne projektowanie stylowego i funkcjonalnego środowiska, które posiada wszystko co potrzebne, aby zadowolić mieszkańców. Przestrzeń mierząca 48m2 została zoptymalizowana z dużą wyobraźnią. Jesteśmy przekonani, że architekci z biura Egue tam Seta sprawią, że zechcesz przemienić swoje mieszkanie.

Salon i kuchnia

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, są metalowe belki, które nadają pomieszczeniu oryginalny, przemysłowy charakter. Nie możemy nie zwrócić uwagi na ciepłe drewno, które harmonijnie uzupełnia lekki koloryt sufitu.

Inny punkt widzenia

W kuchni również możemy napotkać eleganckie, ciemne belki, które ciągną się aż do korytarza. Otwarte półki i duża, wisząca lampa sprawiają, że kuchnia nabiera domowej, przyjemnej i eleganckiej atmosfery.

Mały salon

Niewielki, minimalistyczny salon wyposażony jest w stylową sofę, a całość dopełniają kolorowe  portrety Davida Bowie. Mozaikowa podłoga tworzy piękną iluzję optyczną, która wspaniale dzieli przestrzeń.

Kuchnia

Kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona. Niewielka jadalnia sprawia, że dom jest ciepły i przytulny. Drewno pięknie podkreśla uroczą atmosferę.

Sypialnia

Ceglana ściana sprawia, że sypialnia nabiera oryginalnego charakteru. Schowki pozwalają na stworzenie doskonałego miejsca do przechowywania, gdzie zmieścimy wszystkie książki i akcesoria.

Dekoracje

Do dekoracji użyto roślin, wazonów i pięknych akcesoriów, które pozwalają na stworzenie przytulnej atmosfery.

Kolory

Niebieskie kolory tworzą piękne tło, na którym doskonale odnajdą się zdjęcia rodzinne i dekoracyjne plakaty.

Łazienka

Biel sprawia, że łazienka wydaje się czysta i estetyczna. Minimalistyczny wystrój sprawia, że dom nabiera nowoczesnego charakteru.

Industrialny dom pełen kolorów!

Chciałbyś mieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu