Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Cudowne tranformacje domów za niewielkie pieniądze

Anna Solowiej – Homify Anna Solowiej – Homify
Projekty,  Hotele zaprojektowane przez Inuk Home Studio
Loading admin actions …

Wszyscy wiemy, że budowa domu to poważne koszty. Począwszy od działki, przez materiały budowlane, specjalistów, aż do umeblowanie i akcesoria, to wszystko kosztuje niemało. Któż jednak nie marzy o własnej przestrzeni, którą można zaaranżować według własnego gustu i potrzeb? Dziś dzielimy się z Wami propozycjami domów, które możemy mieć za nieduże pieniądze, a także niesamowitymi renowacjami starych domów. Pamiętajcie, że czasami zamiast stawiania nowego budynku, taniej jest wyremontować już istniejący. Nawet, gdy coś wydaje nam się kompletną ruiną, wynik może nas kompletnie zadziwić! Przyjrzyjmy się teraz 5 wybranym przez nas propozycjom. Gotowi? Zaczynajmy!

1. Dom z kontenera

Domy z kontenerów to silny trend ostatnich lat. Wpisują się w nurt ekologii, wykorzystują bowiem stare pojemniki przeznaczone na złom, a po odnowieniu i pomalowaniu mogą służyć jeszcze wiele lat. Co więcej, dom stworzony z kontenera możemy mieć za nieduże pieniądze! Jedyna trudność to znalezienie specjalistów, którzy pomogą Wam w przekształceniu go tak, by nadawał się do zamieszkania. W naszym kraju to ciągle nowość, ale za Zachodzie coraz częściej dostrzega się zalety kontenerów.

Na zdjęciu stary pojemnik pomalowano na nasycony fiolet, co z pewnością wyróżnia go w sąsiedztwie.

Jeśli jesteście zainteresowani domami stworzonymi z kontenerów, koniecznie przeczytajcie artykuł o tej niesamowitej metamorfozie.

2. Transformacja domu w ruinie

Tylko spójrzcie na ten dom i ogród? Katastrofa, prawda? Nawet rośliny nie przetrwały! Właściciele tej posesji nie żywili wobec niej żadnych nadziei…  

Na szczęście eksperci dokonali cudu i sprawili, że ten opuszczony dziedziniec stał się modny i stylowy. Zaaranżowano nawet pralnię oraz zewnętrzną kuchnię, co jest bardzo praktyczne.

3. Rodzinna siedziba

Oto wygodny dom rodzinny z Tajwanu, którego atutem jest wspaniały duży taras. Bezpośrednie wyjście do niego zlokalizowane jest w obszernej, otwartej kuchni, co tworzy ogromną przestrzeń wspólną, gdzie rodzina może cieszyć się swoim towarzystwem. Basen oraz ogród to kolejne elementy, które wyróżniają ten dom i czynią go wręcz wymarzoną rodzinną siedzibą.

4. Bungalow na przedmieściach

Projekt: Dom w galach (G): styl , w kategorii  zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW
ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Projekt: Dom w galach (G)

ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Ten dom jest nieduży, lecz posiada wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Otwarty salon z kuchnią i jadalnią, garaż, a nawet przyjemny ogródek. Z pewnością spodoba się młodym rodzinom, bowiem jego wnętrze urzeka industrialnym szykiem. Sekretem ekonomicznej budowy jest wykorzystanie prefabrykatów, które znacząco obniżają koszta oraz zaoszczędzają czas. 

5. Odnowiony balkon

Projekty,  Hotele zaprojektowane przez Inuk Home Studio
Inuk Home Studio

Después de Reforma

Inuk Home Studio

Na sam koniec mamy dla Was renowację nie całego domu, a jedynie balkonu. Warto pamiętać, że nawet najpiękniejszy dom nie będzie wyglądał dobrze z zaniedbanym ogrodem lub balkonem. Tutaj projektanci mieli duże pole do popisu, bowiem miejsca jest wystarczająco, by zaaranżować je na naprawdę przyjemny kącik. Wyłożono podłogę sztuczną trawą, krzesła ozdobiono siedziskami z naturalnego materiału, a na ścianach wykonano dekorację z kolorowych kwiatów. W tej sposób właściciele zyskali wspaniałą przestrzeń do wypoczynku lub wesołe spotkania na świeżym powietrzu.

Jak Wam się podoba fioletowy dom z kontenera?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu