Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Cudowny dom pełen światła

Anna Solowiej – Homify Anna Solowiej – Homify
Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Espace Team
Loading admin actions …

W naszych artykułach często podkreślamy, jak ważne jest oświetlenie. Nie tylko sprawia, że w mieszkaniu jest jasno, lecz ma także zdolność wpływania na atmosferę wnętrz. Idealnie byłoby dysponować dużą ilością naturalnego światła, nie zawsze jest to niestety możliwe. Małe okna lub zła ekspozycja mieszkania często sprawiają, że pozostaje nam liczyć na lampy i żyrandole. Na szczęście rynek oferuje tak szeroki wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Dziś prezentujemy Wam cudowny dom, którego największym atutem jest właśnie oświetlenie. Neutralne barwy i oszczędne dekoracje sprawiają, że różnorodne rodzaje lamp prezentują się wprost przepięknie. Zajmuje powierzchnię 180 metrów kwadratowych i oferuje wszystko, czego potrzebuje młoda rodzina. Ruszajcie z nami na wycieczkę po domu, który z pewnością Was zauroczy.

1. Nastrojowa kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Espace Team
Espace Team

Dreaming of light

Espace Team

Odwiedziny zaczynamy od obszernej kuchni, którą urządzono w barwach chłodnego drewna oraz bieli. Ta kombinacja zawsze prezentuje się niezwykle gustownie i elegancko! Wzrok przyciąga nisza pomiędzy blatem a białymi szafkami, wyłożona lśniącymi płytkami i oświetlona przy pomocy węża świetlnego. Tak samo podkreślono także półki, na których stoją śnieżnobiałe naczynia. Sprzęt kuchenny wbudowano w ścianę, przez co nie ma tu żadnych wystających elementów. Błyszcząca, gładka tafla ściany wygląda urzekająco!

2. Naturalne światło

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Espace Team
Espace Team

Dreaming of light

Espace Team

Z tej perspektywy ujawnia nam się nieduży barowy stolik z dwoma wysokimi krzesłami. Zwróćcie uwagę na intrygujący stolik, który kojarzy nam się z wodospadem. Wnętrze zdobi również cudowna lampka nawiązująca do natury. Co za urocze detale! Duże okno widoczne na wprost wpuszcza do środka mnóstwo naturalnego światła.

3. W jadalni

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Espace Team
Espace Team

Dreaming of light

Espace Team

Kuchnia dysponuje jedynie niedużym barowym stolikiem idealnym do wypicia szybkiej kawy, za to w salonie połączonym z jadalnią widzimy już pełnowymiarowy stół, gdzie cała rodzina wspólnie spożywa posiłki. To miejsce idealne również do rodzinnych rozmów i spędzania miłych chwil z przyjaciółmi. Proste meble zyskują całkiem nowy wyraz dzięki oryginalnym detalom. Lampy, obraz oraz dwukolorowe zasłony dodają charakteru!

4. Dekoracja ścienna

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Espace Team
Espace Team

Dreaming of light

Espace Team

Prócz obrazu ścianę zdobi także większa dekoracja, idealnie dopasowana kolorystycznie do reszty wystroju. Czy widzicie, że w ścianie są również drzwi do innych pomieszczeń? Bardzo dyskretne! Niska półka o szklanym blacie dopełnia to lekkie i przestronne wnętrze.

5. Akcent kolorystyczny

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Espace Team
Espace Team

Dreaming of light

Espace Team

Salon i jadalnię dzieli ścianka, która wyznacza osobne strefy, a mimo to nie zmniejsza optycznie pokoju. Duża w tym zasługa przejrzystego wycięcia, które ukazuje nam widok na jadalnię. Na tle bieli wyróżniają się akcenty w kolorze soczystej żółci, takie jak fotele czy element dywanu. Rośliny w dużych, kwadratowych doniczkach dostarczają świeżego powietrza, a także ożywiają przestrzeń.

6. Kącik telewizyjny

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Espace Team
Espace Team

Dreaming of light

Espace Team

Telewizor ma tu swoje specjalne miejsce, wydzielone przy pomocy oświetlonej niszy wyłożonej błyszczącymi płytkami. Duży stolik można powiększyć jeszcze bardziej, wysuwając mniejszy, ukryty pod spodem.

7. Spokojna przystań

Sypialnia wygląda tak kojąco, że wypoczynek w tym miejscu to czysta przyjemność. Dzięki trzem wiszącym lampom możemy stopniować światło, od dziennego, aż do delikatnego i nastrojowego. Zagłówek poszerzono na całą ścianę, potęgując nastrój przytulności. Zauważcie, że podobnie jak w kuchni i w jadalni również w sypialni zasłony są dwukolorowe. Tu pomyślano o każdym detalu!

8. Pokój dziecięcy

Przejdźmy teraz do pokoju córki, urządzonego w uroczych, pastelowych barwach. Ogromne okno zapewnia naturalne oświetlenie, a delikatna zasłona sprawia, że słońce nie jest zbyt jaskrawe. Dzieci na pewno kochają fotel zawieszony pod sufitem, gdzie obecnie rezyduje pluszowy miś. Drążki mogą służyć do zabawy we wspinanie się albo jako miejsce do wieszania przydatnych akcesoriów.

9. Urocze detale

Ptaszki postawione na drążkach i szafki w kształcie domków to szczegóły, które skradną serce każdego dziecka.

10. Łazienka w bieli

Czas na ostatnie pomieszczenie w tym niezwykłym domu. Oto łazienka o przepięknych marmurowych ścianach i śnieżnobiałych sprzętach. Miękki dywan i duże lustro to elementy, które sprawiają, że poranna toaleta staje się przyjemna i wygodna.

Jeśli lubicie nowoczesne wnętrza w jasnych barwach, koniecznie zobaczcie także ten cudowny apartament, który zwali Was z nóg!

Czy lubicie oryginalne oświetlenie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu