Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

3 niesamowite domy (projekty wraz z planami)

press profile homify press profile homify
Wizualizacja projektu domu Goździk: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Biuro Projektów MTM Styl - domywstylu.pl
Loading admin actions …

Szukając idealnego domu dla swojej rodziny musisz przeglądać zdjęcia, katalogi inspiracji oraz oglądać gotowe budynki. To wszystko jest niezwykle istotne, jednak bardzo często zapominamy, jak ważne jest przyglądanie się planom architektonicznym. A są one naprawdę fantastycznym sposobem na zobaczenie, jak duże są pomieszczenia, czy nasze wymarzone meble zmieszczą się bez problemu i czy układ budynku jest funkcjonalny. 

Plany są też doskonałym narzędziem do sprawdzenia bardziej szalonych i ryzykownych rozwiązań. Sprawdzanie ich w praktyce może się okazać bardzo kosztowne, a nikt z nas nie chce marnować czasu i pieniędzy.

Dom dla rodziny powinien być nie tylko piękny, ale i przestronny i komfortowy. Warto więc pomyśleć o dużej przestrzeni wspólnej, miejscu do jedzenia śniadań oraz dwóch łazienkach, które doskonale rozładowują poranny tłok. By zobrazować to, o czym mówimy, wybraliśmy dla Was 3 wspaniałe projekty. Załączamy również ich plany. Zapraszamy!

Który podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu