Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

11 ogrodów, z których możesz się wiele nauczyć

press profile homify press profile homify
Projekty,   zaprojektowane przez Jörg Brachmann Dipl. Designer (FH)
Loading admin actions …

Niezależnie od tego, czy mamy rękę do roślin czy nie, chcemy, by nasz ogródek wyglądał pięknie i stylowo. Zachwyt w oczach rodziny i przyjaciół jest prawie tak ważny, jak relaksujący wieczór we własnym ogrodzie. Oczywiście wypielęgnowany ogród to coś, co zajmuje wiele czasu. Również sam etap jego projektowania i wykonania to multum pracy. Możemy poświecić swemu ogrodowi czas i wiele wysiłku, bądź też zatrudnić architekta krajobrazu, który zrobi to za nas. Nie ważne, którą opcję wybierzemy – pewne rzeczy pozostaną niezmienne!

Ostateczny wygląd ogrodu zależy od wielu czynników. Mamy przecież różny gust, dysponujemy różnymi środkami finansowymi, a nasze działki mają różne wielkości i ukształtowanie terenu. Ważne, by elementy projektu dobierać zwracając uwagę na te wszystkie czynniki. Dlatego też zebraliśmy 11 inspiracji, które pomogą nam uatrakcyjnić wygląd ogrodu!

Który pomysł wydaje Wam się najciekawszy?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu