Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom pasywny: inspiracja z Korei

press profile homify press profile homify
Projekty,  Domy zaprojektowane przez 로이하우스
Loading admin actions …

Domy pasywne, czyli domy o bardzo dobrej izolacji, w których zastosowano różne nowoczesne rozwiązania mające na celu zmniejszenie użycia energii  w czasie ich późniejszej eksploatacji, stają się coraz popularniejsze. Oczywiście najlepiej sprawdzają się one w krajach, gdzie istnieją cztery pory roku, a wahania temperatur bywają naprawdę duże. Takim krajem jest oczywiście Polska, dlatego popularność domów pasywnych powoli rośnie. 

Co ciekawe, krajem o klimacie w dużym stopniu podobnym do naszego, jest oddalona o tysiące kilometrów Korea. W tym Azjatyckim kraju pada śnieg, a zima potrafi być również bardzo mroźna. Dlatego też domy pasywne zyskują coraz większe uznanie. Ich ogrzewanie pochłania poniżej 15 kWh/(m²·rok), czyli prawie ośmiokrotnie mniej, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. Pomyślcie, ile pieniędzy wydajecie co roku na ogrzewanie domu i sami obliczcie, jak duża to oszczędność!

Dom, który pragniemy Wam dzisiaj pokazać to doskonały balans pomiędzy ekonomiczną funkcjonalnością i eleganckim wzornictwem. Nie przedłużajmy jednak – zapraszamy na wirtualny spacer i garść przydatnych informacji!

Czy słyszeliście już o domach pasywnych?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu