Projekty,  Ogród zaprojektowane przez GroenerGras Hoveniers

10 pomysłów na aranżację ogrodu!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Pewnie większość z Was myśląc o swoim domu marzeń, wyobraża sobie go w otoczeniu pięknego, kolorowego ogrodu. Nie jest jednak łatwo taki stworzyć, ponieważ mnogość różnych oryginalnych mebli, czy też gatunków kwiatów może przyprawić o zawrót głowy! My postaramy się jednak pomóc Wam odpowiednio zaaranżować tą przestrzeń. Warto odpowiednio wcześniej dokładnie przeanalizować każdy jej zakamarek, by w pełni zaspokoić wszystkie swoje potrzeby dotyczące posiadania oszałamiającego ogrodu. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy razem z naszymi ekspertami dziesięć pomysłów na to, jak urządzić to miejsce. Mamy nadzieję, że będą one dla Was doskonałym źródłem inspiracji.

1. Zadaszony kącik

Jeżeli chcecie móc spędzać czas w swoim ogrodzie niezależnie od pogody, koniecznie zaaranżujcie w nim specjalną strefę z zadaszeniem. Pamiętali o tym nasi fachowcy, dzięki czemu nawet podczas deszczu można tutaj wypocząć.

2. Ognisko

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Meda Home
Meda Home

XL Bahçe Şöminesi

Meda Home

Zapewne wielu z Was lubi smak potraw przyrządzonych na ognisku. W przypadku aranżacji tego ogrodu nie zabrakło również elementu, który pozwala się nimi cieszyć.

3. Kolorowe kwiaty

Wybierając kwiaty do swojego ogrodu zastanówcie się nad takimi gatunkami, które są wyjątkowo kolorowe. Wtedy możecie mieć pewność, że cała przestrzeń będzie wręcz emanować pozytywną energią.

4. Wejście

Tworząc aranżację swojego ogrodu koniecznie zadbajcie o każdy element tej przestrzeni, jakim jest na przykład wejście do tej zielonej strefy. Nasi eksperci zdecydowali się na piękne ogrodzenie w klasyczny, czarnym odcieniu. Wygląda ono bardzo stylowo.

5. Hamak

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Hen and Hammock
Hen and Hammock

Sunset Hammock

Hen and Hammock

Wypoczynek w promieniach ciepłego słońca potrafi naprawdę zrelaksować. W szczególności, kiedy możemy położyć się na wygodnym hamaku i uciąć sobie krótką drzemkę.

6. Mini staw

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez homify
homify

Weinfaß

homify

Tym z Was, którzy marzą o posiadaniu własnego stawu polecamy zainspirowanie się pomysłem naszych fachowców. Zdecydowali się oni na stworzenie jego mini wersji w specjalnej beczce. To się nazywa pomysłowe rozwiązanie!

7. Oryginalne meble

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez WINDEL

Do swojego ogrodu warto wprowadzić oryginalne meble na przykład wykonane z palet. Spójrzcie na model wybrany przez naszych fachowców. Świetnie komponują się z całym otoczeniem.

8. Nowoczesny skalniak

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez 平山庭店
平山庭店

うつくしこむ庭 – 写真10

平山庭店

W swoim ogrodzie możecie również pokusić się o zaplanowanie strefy ze skalniakiem, czy też oczkiem wodnym. Nasi fachowcy zdecydowali się na nowoczesny sposób aranżacji tych elementów.

9. Stylowe dodatki

Ogród jest przestrzenią, w której doskonale sprawdzą się również ciekawe dodatki. Kolorowe doniczki, lampiony, czy też świece to tylko parę opcji dzięki którym nadacie temu miejscu niepowtarzalnego klimatu.

10. Miejsce spotkań

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez S.L. Loftart
S.L. Loftart

Berliner Vorgarten als Oase

S.L. Loftart

Projektując przestrzeń swojego ogrodu, nie można zapomnieć o miejscu, które umożliwiać będzie spotkania i rozmowy w większym gronie. Zamiast umawiać się w kawiarni, możecie zaprosić wszystkich swoich przyjaciół na kawę do swojego, magicznego ogrodu!

Szukacie innych inspiracji związanych z budową domu? Sprawdźcie koniecznie:

10 pomysłów na wyjątkowe ogrodzenia!

Co Waszym zdaniem powinno znaleźć się w każdym ogrodzie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu