Projekty,  Salon zaprojektowane przez 微自然室內裝修設計有限公司

Pora na chwilę relaksu? Oto 7 pomysłów na prywatną oazę spokoju

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Czego tak właściwie potrzebujemy i chcemy w życiu? W rzeczywistości, życzymy sobie posiadać wiele, ale wypoczynek jest tym, co znajduje się na liście każdego z nas. Miejsce, gdzie można się zrelaksować, wypić filiżankę kawy, posłuchać ulubionej muzyki i poczytać dobrą książkę – to właśnie to, czego często brakuje w naszych domach, a przecież nie potrzeba wiele by stworzyć taką przestrzeń. Dziś, przygotowaliśmy dla Was 7 propozycji niewielkich przestrzeni stanowiących oazę spokoju.

​1. Ukryte i nowoczesne

Projektanci wykorzystali niewielką przestrzeń  i wstawili w nią wygodną kanapę otoczoną drewnem i szkłem, dzięki czemu mamy przyjemną i nowoczesną atmosferę.

​2. Jasna i przestronna

W tym pomieszczeniu dominuje drewno o różnych odcieniach. Drewniana układanka, jak ta na zdjęciu, wprowadza pewną dozę nowoczesności do prostego pomieszczenia. Najbardziej jednak rzuca się w oczy zieleń sofy.

​3. Relaks po pracy

W tym przypadku, strefę relaksu stworzono tuż przy biurku, więc nie trzeba daleko odchodzić by odpocząć po pracy. Materac pod oknem to doskonałe rozwiązanie, ponieważ pozwala cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem – a rolety pomagają regulować ich intensywność.

​4. Biurka i biureczka

Duże okna są źródłem światła i powietrza, a przez to również pozytywnej energii. Dlatego zastanówmy się nad wprowadzeniem szklanych ścianek zamiast zamknięcia i całkowitego odcięcia pewnych części domu.

​5. Prostota i wygoda

Projekty,  Salon zaprojektowane przez 微自然室內裝修設計有限公司
微自然室內裝修設計有限公司

向美式經典致敬--二十年老屋新個性

微自然室內裝修設計有限公司

Szereg siedzeń i poduszek tuż pod oknem to ukłon ku dawnym aranżacjom. Miejsce pod siedzeniem może zostać wykorzystane na przestrzeń magazynową, której nigdy nie za dużo!

​6. Podstawy królewskiej aranżacji

Jeśli nie chcecie więcej stref z siedzeniami, to rozwiązanie ze zdjęcia zapewne jest Waszym ulubionym!. Poducha i koc wystarczą, żeby z podłogi sypialni stworzyć oazę spokoju.

​7. Tuż pod oknem

Jeżeli za oknem mamy piękny widok, nie powinniśmy z niego rezygnować! Oto kolejny pomysł na stworzenie strefy relaksu tuż pod oknem.   

A skoro już mowa o oknach - Jakie okna są najlepsze do Twojego domu?

Która aranżacja jest Waszym faworytem?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu