Projekty, Okna zaprojektowane przez Conely

16 wyjątkowych aranżacji drzwi i okien

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Budując swój pierwszy dom, bądź kupując gotowe już mieszkanie w bloku, powinno kierować nami przede wszystkim bezpieczeństwo nasze i naszej rodziny. To dlatego, dzisiejszy artykuł poświęcamy oprawie drzwi, okien, a także balkonów, by udowodnić Wam, że nawet najbezpieczniejsze rozwiązania wcale nie muszą wyglądać nudno i monotonnie! Nasi architekci stworzyli projekty, w których materiały o najwyższej jakości łączą się z ich łatwym montażem i zapewniają 100 procent bezpieczeństwa! Chętnie podpowiemy Wam, na jaki kształt, kolor i styl okien i drzwi wybrać, by pasowały do projektów Waszych domów. Bezpieczne okna, czy balkony, mogą być świetną dekoracją fasady domu!

Chcielibyśmy zmienić Wasze podejście do znanych Wam materiałów i pokazać ich zupełnie nowe odsłony. Zobaczcie, jak najmodniej w tym sezonie zaaranżować okna, drzwi i balkony, nie tracąc na bezpieczeństwie!

1. Wrota z drewna

Projekty, Okna zaprojektowane przez Conely
Conely

Puerta de madera

Conely

Jako pierwszy chcielibyśmy zaprezentować Wam wyjątkowy projekt naszych architektów, którzy stworzyli wejście do domu o klasycznej fasadzie, dużej powierzchni, a także zamiłowaniu domowników do klasycznej sztuki architektury europejskiej. Rama wykonana z bogato zdobionego drewna o głębokim odcieniu została uzupełniona przyciemnianym szkłem, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle elegancko i klasycznie. Jeżeli marzycie o posiadłości, która swoim wyglądem przypomina zamek, takie drzwi z dodatkowymi skrzydłami po bokach, będą dla Was perfekcyjne!

2. W rustykalnym charakterze

Rustykalną estetykę coraz częściej możemy obserwować na wsiach, dokąd przenoszą się osoby do tej pory mieszkające w miastach. Kontakt z naturą staje się coraz cenniejszy i nic w tym dziwnego, jeśli chcemy, by nasze domy harmonizowały się z otoczeniem wokół. Ceglaną fasadę domu złagodzono drewnianą oprawą okien w ciepłym brązowym odcieniu. Dzięki temu cały projekt prezentuje się swojsko i w ciekawy sposób kontrastuje z zielenią wokół. 

3. Minimalizm w czerni

Jeżeli jesteście miłośnikami minimalizmu, bądź chcecie w pełni wyeksponować urodę Waszego ogrodu, polecamy Wam takie proste rozwiązania jak przeszklone ściany z ozdobnymi, czarnymi szprosami. Dzięki ich nowoczesnej budowie, prezentują się one niezwykle efektownie, jednocześnie nie przyćmiewając piękna ogrodu. Jeżeli chcecie uzyskać podobny efekt, koniecznie skonsultujcie się z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania!

4. Stal nierdzewna idealna na balkon

Projekty, Ogród zaprojektowane przez homify

Jeżeli chcecie cieszyć się trwałymi i bezpiecznymi balustradami balkonowymi, gorąco polecamy Wam stal nierdzewną! Oprócz prostych kształtów możecie wybrać te bardziej fantazyjne, które urozmaicą fasadę Waszego domu. 

5. Estetyczne rolety automatyczne

Zapomnijcie o standardowych oprawach okien! Dzięki nowoczesnym technologiom producenci stworzyli zupełnie nowe rolety, które nie tylko pięknie wyglądają, świetnie pasując do fasady domu, ale też są inteligentne! Specjalny czujnik odbiera natężenie promieni słonecznych, dzięki czemu rolety samoczynnie otwierają się, lub zamykają, nawet jeśli domowników nie ma w środku! Dzięki dostosowywaniu się do pogody będziecie wiedzieć, że nigdy we wnętrzach nie zastanie Was upał.

6. Jako element fasady

Projekty, Ogród zaprojektowane przez moarqs
moarqs

Galeria semicubierta

moarqs

Jeżeli jesteście właścicielami firmy, bądź posiadacie biuro we własnym domu, z pewnością posiadacie dużą ilość sprzętu i dokumentów, które wymagają specjalnej ochrony. W tym celu polecamy Wam wybranie założonych na stałe rolet, które oprócz odpowiedniego stopnia zacienienia, a także nadawania budynkowi nowoczesnego wyglądu, zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Decydując się na takie rozwiązanie, wybierzcie jak najbardziej zbliżony kolor elewacji i materiału, z którego zostaną wykonane rolety, dzięki czemu całość będzie prezentować się harmonijnie.

7.1. Wiejskie zasłony

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Conely
Conely

Pérgola techada de madera

Conely

Biorąc pod uwagę, że jednym z najmodniejszych trendów ostatnich lat jest życie w harmonii z naturą, nasi architekci stworzyli odpowiadającą temu fasadę domu i świetnie do niej pasujące zasłony okienne. Do tego rustykalnego projektu dodano jak najwięcej naturalnych materiałów, takich, jak drewno, czy żywe rośliny, dzięki czemu prezentuje się on nietuzinkowo i bardzo przytulnie. 

7.2. Rolety z juty

Projekty, Okna i drzwi zaprojektowane przez Conely
Conely

Ventana

Conely

Przyjrzyjmy się z bliska tym oryginalnym zasłonom stworzonym z juty. Dzięki prążkowanej strukturze na długo pozostaną one w niezmienionym stanie, a dzięki zmiennym warunkom atmosferycznym z czasem nabiorą charakteru. Takie zasłony to idealny dodatek do Waszego domu na każde lato!

8. Proste i eleganckie

Projekty, Okna i drzwi zaprojektowane przez Conely
Conely

Ventanas de madera

Conely

Aby zaoszczędzić koszty i nie kłopotliwe w projektowanie, stylu prostym poziomym pasku żelaza i nowoczesnym kolorze dziewiarskiej z drewnianą ościeżnicą jest dość łatwa do zastosowania na wszystkich rodzajach obudowy. Zapraszamy do konsultacji oszczędności wskazówki lub skrajne obudowy godnej torebkę.

9. Klasyczna estetyka

Projekty, Okna i drzwi zaprojektowane przez Conely
Conely

Reja de ventana de hierro con formas

Conely

Jednymi z najbardziej standardowych zabezpieczeń okien, są te wykonane z kutego żelaza. Dzięki plastyczności materiału, pręty można dowolnie przekształcać, tak, by pasowały do estetyki domu oraz preferencji klienta. Jeżeli zależy Wam na niezniszczalnym zabezpieczeniu, eleganckie kute żelazo będzie dla Was idealne!

10. Okna za kratami

Projekty, Okna i drzwi zaprojektowane przez Conely
Conely

Ventana de madera con rejas

Conely

Kolejna propozycja na zabezpieczenie okien również wykonana została z kutego żelaza, jest jednak bardziej uniwersalna. Minimalistyczna aranżacja świetnie pasować będzie do wszystkich nowoczesnych projektów, ale również rustykalnych i klasycznych. 

11. Wąskie i gęste

Projekty, Okna i drzwi zaprojektowane przez Conely
Conely

Ventana de madera con rejas

Conely

Kolejna propozycja okratowania okien jest bardziej nowoczesna, ale i elegancka. Okratowanie wykonane z metalu o stalowym kolorze i gęste rozmieszczenie prętów jest nie tylko ochroną, ale i nietypowym ozdobnikiem. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się też w przypadku, jeżeli macie w domu koty i nie chcecie, by zrobiły sobie krzywdę wyskakując przez okno.

12. Klasyczne okna

Projekty, Okna zaprojektowane przez Conely
Conely

Ventana de madera a medida

Conely

Jeżeli marzycie o nietypowych rozwiązaniach, warto rozważyć je już w trakcie projektowania domu. Wybór okien o zaokrąglonych brzegach wygląda niezwykle elegancko i nada Waszemu domowi łagodnego charakteru. Wybranie w tym przypadku drewnianej oprawy okien świetnie pasuje do klasycznej estetyki całego projektu.

13. Nowoczesne szprosy

Szukając nietypowych rozwiązań pasujących do Waszego nowoczesnego wnętrza, warto zastanowić się nad zupełnie odmienną formą okien. Dzięki dostępności najbardziej oryginalnych modeli na rynku, możecie wybrać okna z nietypowymi szprosami, które tak, jak w tym projekcie, stanowią ozdobę samą w sobie, dzięki czemu okna nie wymagają już żadnej dodatkowej dekoracji. 

14. Nietuzinkowe okna

Projekty, Okna zaprojektowane przez GAVIOTA MEXICO
GAVIOTA MEXICO

Persiana Aluminio de Extrusión (Seguridad) Motorizada, Resistencia Viento escala Saffir-Simpson categoria 5

GAVIOTA MEXICO

W nowoczesnych projektach często domownicy decydują się na całkiem przeszklone ściany, by cieszyć się ładnymi widokami, ale też dobrze doświetlonymi wnętrzami. Jeżeli marzycie o takim rozwiązaniu, ale jednocześnie chcecie osiągnąć bardziej klasyczny efekt, polecamy Wam wybór dużych okien, ale takich, które posiadają dodatkowe, ozdobne szprosy. Dzięki takiemu rozwiązaniu okna będą pasować do całości aranżacji i nadawać projektowi niesamowitego efektu!

15. Dodatkowa ochrona

Projekty,  zaprojektowane przez GAVIOTA MEXICO
GAVIOTA MEXICO

Proyecto Persiana Europea para exterior para casa en Toluca

GAVIOTA MEXICO

Jeżeli kieruje Wami funkcjonalność, a także chęć większego poczucia bezpieczeństwa, zewnętrzne rolety sterowane automatycznie będą dla Was idealne. W ciągu dnia w ogóle ich nie widać, natomiast nocą pozwolą Wam całkowicie zacienić wnętrze. Co więcej, automatyczne sterowanie pozwoli Wam na jednoczesne zasunięcie rolet we wszystkich oknach za pomocą jednego przycisku!

16. W oryginalnym wydaniu

Jako ostatnią, nasi projektanci przygotowali dla Was naprawdę oryginalną propozycję. Projekt ten, stworzony w kontrastowych, intensywnych kolorach, nie wymagał zastosowania mocno zdobionych okien. Dzięki czarnym framugom okien balkonowych stworzono fantastyczny kontrast, dzięki czemu każdy szczegół w tej aranżacji idealnie ze sobą współgra!

Jesteście ciekawi innych pomysłów na to, jak zaaranżować okna? Zobaczcie tutaj:

Jakie okna są najlepsze do Twojego domu?

Na jaką aranżację okien i drzwi Wy się zdecydowaliście?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu