Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Olivier De Cubber - Architecture d'intérieur, design & décoration

Odnowione łazienki, które trzeba obejrzeć!

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nie ma nic przyjemniejszego, niż długa kąpiel po ciężkim dniu pracy. Ale tylko w ładnej, zadbanej łazience. Każdą relaksacyjną sesję w wannie potrafi zepsuć brzydkie, staromodne i ciemne wnętrze łazienki. Pomieszczenie to powinno odznaczać się szczególna estetyką i musi być przyjemne dla okna- spędzamy w nim przecież sporo czasu.

Dziś pokażemy Wam renowacje pięciu łazienek. Każda prezentowała się niegdyś fatalnie- teraz wszystkie wzbudzają zachwyt. Przekonajcie się sami!

Przed: ciasna i staromodna toaleta

Projekty,   zaprojektowane przez Agence ADI-HOME
Agence ADI-HOME

toilette avant travaux

Agence ADI-HOME

W tym projekcie imponuje tylko jedno- jak w tak miniaturowym wnętrzu udało się zmieścić toaletę i umywalkę? Ciasno, ciemno, brzydko- wszystko trzeba było tu zmienić!

Po: jasno i przestronnie

Toaletę w nowym wcieleniu wykończono białymi materiałami, decydując się na te bardziej oryginalne, jak kafelki o optyce 3D. Fragment ściany pokrywa teraz lustro, dzięki czemu wnętrze wizualnie zyskuje objętości. Nowocześniejsza jest też armatura.

Przed: typowa łazienka w starej kamienicy

Długa, wąska, nijako wykończona. Typowa łazienka w starej kamienicy. Czas na zmiany!

Po: łazienka o nowoczesnym wykończeniu

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Agence ADI-HOME
Agence ADI-HOME

salle de bain

Agence ADI-HOME

Pomieszczenie w nowej odsłonie nowocześnie wykończono, pokrywając jego powierzchnie brązowymi płytkami, a ściany świeżą warstwą beżowej farby. Armatura i meble łazienkowe o współczesnym designie dopełniają całość.

Przed: przygnębiające wnętrze

Lwią część tej łazienki zajmuje narożna wanna, staromodnie obudowana. W pomieszczeniu jest ciemno, brak tu odpowiednio dobranych elementów oświetlenia.

Po: elegancko i stylowo

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Agence ADI-HOME
Agence ADI-HOME

salle de bain

Agence ADI-HOME

Łazienkę w nowej odsłonie zaaranżowano w bieli i brązach. Zamiast narożnej wanny wstawiono do niej klasyczną, podłużną. Zajmuje mniej miejsca, które wykorzystać można na inne elementy wyposażenia. Białe, nowoczesne meble i armatura uzupełniają tę aranżację.

Przed: okropna łazienka

Chyba najgorsza z prezentowanych w tym zestawieniu łazienek. Ciemna, wykończona kafelkami o odrażającym kolorze, wyposażona w staromodną armaturę.

Po: modne wnętrze

Wszystko się tu zmieniło. Teraz zamiast wanny stoi nowoczesny prysznic, ściany i podłogi pokrywają nowoczesne materiały, a wnętrze ożywiają kolorowe dekoracje. Jest to naprawdę piękna łazienka!

Przed: kolejne staromodnie urządzone wnętrze

Ostatnia przygnębiająca łazienka w naszego zestawienia- równie staromodnie i niegustownie urządzona, co jej poprzedniczki.

Po: stylowa łazienka w brązach

Trudno uwierzyć, że to ta sama łazienka. Stylowe połączenie drewna i naturalnego kamienia, piękna armatura, elegancka wanna i do tego świetnie dobrane oświetlenie!

Która metamorfoza zrobiła na Was największe wrażenie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu