Elegancki dom na przedmieściach

press profile homify press profile homify
homify
Loading admin actions …

W homify 360 bardzo często przedstawiamy Wam niesamowite inspiracje z różnych stron świata. Uważamy, że naprawdę warto znać  Nie znaczy to jednak, że na naszym rodzimym podwórku brakuje zdolnych architektów i godnych uwagi projektów. By Wam to udowodnić dzisiaj pokażemy Wam niesamowity dom zaprojektowany i wybudowany w Polsce.

Dom autorstwa HomeKONCEPT to klasyczny budynek, którego bryła doskonale wpasowuje się w klimat polskich osiedli podmiejskich. Szeroki i przestronny kształt budynku pozwolił projektantom na wygodne rozmieszczenie pokoi. Przyjrzymy się, jak wszystkie pomieszczenia, takie jak: kuchnia,  jadalnia i salon, harmonijnie współgrają ze sobą. Zastosowano również bardzo interesujące rozwiązanie: wszystkie pokoje wychodzą na przestronny taras, dzięki czemu uzyskujemy naturalne przedłużenie pokoi dziennych.Dom posiada również podwójny garaż, co czyni go idealnym miejscem do życia, dla nawet najbardziej wymagającej pięcioosobowej rodziny.

Dzisiejszy projekt jest wspaniałym przykładem tego, jak piękno i praktyczność mogą współpracować ze sobą. Nie przedłużajmy jednak – sami zobaczcie ten niesamowity dom!

Czy lubicie takie wnętrza?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu