Elegancki dom na przedmieściach

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Elegancki dom na przedmieściach

press profile homify press profile homify
Projekt domu HomeKONCEPT-07: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez HomeKONCEPT | Projekty Domów Nowoczesnych
Loading admin actions …

W homify 360 bardzo często przedstawiamy Wam niesamowite inspiracje z różnych stron świata. Uważamy, że naprawdę warto znać  Nie znaczy to jednak, że na naszym rodzimym podwórku brakuje zdolnych architektów i godnych uwagi projektów. By Wam to udowodnić dzisiaj pokażemy Wam niesamowity dom zaprojektowany i wybudowany w Polsce.

Dom autorstwa HomeKONCEPT to klasyczny budynek, którego bryła doskonale wpasowuje się w klimat polskich osiedli podmiejskich. Szeroki i przestronny kształt budynku pozwolił projektantom na wygodne rozmieszczenie pokoi. Przyjrzymy się, jak wszystkie pomieszczenia, takie jak: kuchnia,  jadalnia i salon, harmonijnie współgrają ze sobą. Zastosowano również bardzo interesujące rozwiązanie: wszystkie pokoje wychodzą na przestronny taras, dzięki czemu uzyskujemy naturalne przedłużenie pokoi dziennych.Dom posiada również podwójny garaż, co czyni go idealnym miejscem do życia, dla nawet najbardziej wymagającej pięcioosobowej rodziny.

Dzisiejszy projekt jest wspaniałym przykładem tego, jak piękno i praktyczność mogą współpracować ze sobą. Nie przedłużajmy jednak – sami zobaczcie ten niesamowity dom!

Czy lubicie takie wnętrza?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu