Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez ACE INTERIORS

9 stołów barowych, idealnych do małych kuchni

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Stół barowy w kuchni to świetny zamiennik dla jadalnia, na którą w małych wnętrzach nie ma po prostu miejsca. Doceniany zwłaszcza przez tych, którzy żyją ciągłym pośpiechu, gdyż idealnie nadaje się na szybkie śniadanie czy poranną kawę. Stół barowy nie byłby kompletny bez wysokich stołków, które są nowoczesnym i stylowym elementem wyposażania wnętrz. Obejrzyjcie 9 propozycji stołów barowych, które idealnie nadadzą się do każdej kuchni.

1. Szeroki stół z drewna

SKANDYNAWSKA KUCHNIA - REALIZACJA: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez MOTHI.form
MOTHI.form

SKANDYNAWSKA KUCHNIA – REALIZACJA

MOTHI.form

Szeroki stół z drewna, który przylega z jednej strony do ściany, spełniać może także rolę blatu kuchennego z powierzchnią roboczą. Oddziela też obszar kuchni od salonu.

2. Kolorowy i rustykalny

Nietypowy stół barowy o drewnianym blacie, kolorowy, o oryginalnym designie. Świetnie dopasowano do niego stołki barowe, dopasowane nie tylko pod względem estetyki, ale i koloru.

3. Elegancki

Stół o eleganckim, wyrafinowanym designie, łączący głębię brązu drewna i czystość bieli.

4. Prosty i niewielki

Ten stół barowy pełni nie tylko funkcję praktyczną, służąc jako zamiennik jadalni i oddzielając kuchnię od pozostałych obszarów strefy dziennej, ale także dekoracyjną. Ozdabia wnętrze wyrazistym kolorem- odcieniem brzoskwini- wyróżniając się na tle czarno-białej aranżacji.

5. Dla całej rodziny

Model do nieco większej kuchni- oryginalny, półkolisty stół, idealny dla czteroosobowej rodziny.

6. Podłużny

Wąski i długi- taki stół stanowi wyraźną granicę pomiędzy poszczególnymi obszarami strefy dziennej. Ma także charakter dekoracyjny, idealnie wpisując się w kolorystykę wnętrza.

7. Efektowna kombinacja

Stolik barowy o nowoczesnym designie, przytwierdzony do ściany z surowego betonu, w formie grubej i solidnej płyty z wypolerowanego kamienia.

8. Optymalnie wykorzystana przestrzeń

Niewielki stolik umieszczony w rogu, w miejscu, które trudno byłoby wykorzystać w inny sposób. Dzięki temu w optymalny sposób zagospodarowano przestrzeń w tej kuchni.

9. Elegancki klasyk

Fantastyczny model do eleganckiej, ale nowoczesnej kuchni- prosty design, solidne wykonanie, najwyższej jakości materiały. Stół barowy to naprawdę świetny element wyposażenia każdej kuchni!

Chcielibyście mieć stół barowy w swojej kuchni?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu