Tradycyjnie nowoczesny dom na wsi

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Tradycyjnie nowoczesny dom na wsi

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty, {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}  zaprojektowane przez Chris Humphreys Photography Ltd,
Loading admin actions …

Tradycyjnym domom na wsi nie można odmówić swojskiego czaru i sielskiego uroku. Zazwyczaj są one jednak dość stare, uprzykrzają codzienne życie i wymagają nieustających remontów. Dom, który Wam dzisiaj zaprezentujemy, został odremontowany i rozbudowany, przenosząc na nowy poziom koncept wiejskiej chaty. W projekcie tym tradycja spotyka się z nowoczesnością, owocując budynkiem będącym doskonałą hybrydą tego co z dwóch światów najlepsze- technologicznej innowacyjności i swojskiej przytulności.

Jeżeli szukacie pomysłu na nowoczesny dom na wsi, który jednak nie zatraciłby swojego czaru i ciepła, dobrze trafiliście!

Piękny jak z pocztówki

Z zewnątrz dom ten prezentuje się niezwykle malowniczo. Z pewnością jest to kwestia dobrego ujęcia oraz wspaniałego światła, ale nie można odmówić mu naturalnego czaru i sielskiego uroku. Z perspektywy tej doskonale widać oryginalną część budynku, znajdującą się z tyłu. Wychodząca do przodu część bryły została dobudowana, a jej fasadę pokryto piaskowcem. Dwuspadowy dach na obydwu częściach, a także drewniane elementy na obu widoczne, dodają mu wiejskiego charakteru. Naturalne materiały i spójność kolorystyczna doskonale wpisują go w okoliczny krajobraz.

Luksusowe wnętrze

Dopiero po wejściu do środka zdajemy sobie w pełnią sprawę z tego, jak przestronny i jasny jest ten dom w środku. Wysoki sufit i umieszczone w nim okna sprawiają, że wnętrze skąpane jest w naturalnym świetle. O jego dopływ dbają także przesuwane szklane drzwi prowadzące na taras. Salon zaaranżowano przy użyciu naturalnych materiałów i stonowanej kolorystyki. Podłogi wyłożona dużymi płytkami z naturalnego kamienia, a część ścian innym rodzajem tego samego surowca. Na złączeniu ścian z sufitem umieszczono drewniane bale, wprowadzające naturalistyczny klimat do wnętrza. Białe powierzchnie ścian i sufitu stanowią doskonale neutralne tło dla elementów wyposażenia. Te są w tym salonie w ograniczonej liczbie. Jedynym wyrazistym kolorystycznym akcentem pozostaje kanapa, wprowadzająca do wnętrza niespodziewany akcent dekoracyjny.

Współczesna sypialnia

Sypialnia zaaranżowana została w sposób nowoczesny, z naciskiem na niekonwencjonalne rozwiązania, wprowadzające do niej radosny klimat. Tym, co czyni ją wyjątkową, są dodatki. Bez nich byłaby klasyczną sypialnia z drewnianą podłogą i białymi ścianami. Jednakże, dzięki kolorowym i wzorzystym akcentom, pomieszczenie to nabiera zgoła innego charakteru. Fascynującym elementem tej aranżacji jest także szafa, zabudowująca całą ścianę za wezgłowiem łóżka. Umieszczono w niej nie tylko półki na przechowywanie, ale także lampy za mlecznobiałym szkłem, klimatycznie oświetlające wnętrze.

Taras

Znów przenosimy się na zewnątrz, gdzie przyjrzymy się wspaniałemu ogrodowi, będącemu integralną częścią projektu. Z salonu poprzez szklane, przesuwane drzwi przedostać można się na taras, który swobodnie przechodzi w ogród. Taras wykonano z drewna, ukazując po raz kolejny przywiązanie do naturalnych, ciepłych materiałów. Tym samym zarówno dom, jak i jego bezpośrednie otoczenie pozostają w stałym dialogu z naturą. Wiklinowe meble wypoczynkowe świetnie wpasowują się w tę stylistykę, zapewniając wygodne i komfortowe miejsce do siedzenia.

Ekskluzywna strefa relaksu

W ogrodzie kryje się ekstrawagancka niespodzianka- przydomowa, zewnętrzna strefa spa ze wspaniałym jacuzzi! Rozkoszując się w nim relaksującą kąpielą można podziwiać widok na idylliczny wiejski krajobraz i pięknie utrzymany ogród.

Dom ten oferuje wszystko, czego od współczesnego domu można wymagać, a ponadto podnosi standard życia do rangi luksusowego.

Co myślicie o efekcie tej rozbudowy?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu