Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Chibi Moku

Bajkowy dom istnieje, by zawładnąć twoimi marzeniami!

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wyobraźnia architektów nie zna granic, co po raz kolejny udowadnia jeden z projektów przesłanych do homify. Jest to dom, który udowadnia, że bajkową architekturę przenieść można do rzeczywistości. Imponująca bryła, na którą składa się kilka segmentów o dwuspadowym dachu, kremowa fasada, okna w stylu angielskim, wyeksponowane, drewniane więźby dachowe- wszystko to składa się na robiącą wrażenie całość. Obejrzyjcie najlepsze zdjęcia!

Wiejski dworek

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Bost Builders – High Country Craftsman – Exterior 1

Chibi Moku

Fantastyczny dom wybudowano na działce pod lasem, wyizolowanej, gwarantującej przestronny zielony teren wokół budynku. Aby się do niego dostać, należy pojechać droga kończącą się imponującym podjazdem z własnym, obsadzonym roślinami rondem. Na pierwszy rzut oka wygląda jak luksusowy wiejski dworek- i wrażenie to nie jest mylne, co udowadniają kolejne zdjęcia!

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Bost Builders – High Country Craftsman – Interior 1

Chibi Moku

Wnętrza są jasne, świetnie doświetlone. Wrażenie to potęgują wysokie sufity oraz wielkoformatowe okna, przez które nieustannie wpada naturalne światło. Zaaranżowano je w stylu klasycznym, z elementami estetyki wiejskiej. Neutralna paleta kolorów, naturalne materiały, antyki, wygodne meble o dworskim charakterze- wnętrz emanują elegancją i luksusem.

Kuchnia z jadalnią

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Bost Builders – High Country Craftsman – Interior 2

Chibi Moku

Duża kuchnia płynnie łączy się z jadalnią. Na obu obszarach dominuje drewno, pięknie łączące się z pomalowanymi na biało ścianami. Drewniane meble w jadalni i przy wysokim blacie, oddzielającym kuchnię od jadalni, wprowadzają do wnętrz ciepły i przytulny klimat.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Bost Builders – High Country Craftsman – Interior 3

Chibi Moku

Przestronną kuchnię wyposażono w meble z jasnego drewna. Mają one klasyczny, elegancki design. Blaty wykonano z naturalnego kamienia, który jest materiałem trwałym i odpornym na zniszczenia czy działanie wody. W kuchni zamontowane dwie wyspy- ta dalej wysunięta służy odseparowaniu obszaru kuchni od jadalni i salonu.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Bost Builders – High Country Craftsman – Interior 5

Chibi Moku

Sypialnia świetnie wpisuje się w dominującą we wnętrzach domu estetykę. urządzono ją w sposób elegancki, w stylu klasycznym, dworskim. Masywne łóżko z drewna, z bogato zdobioną ramą, to jeden z niewielu mebli w tym pomieszczeniu. Dzięki temu udało się utrzymać jego przestronny i jasny charakter.

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Bost Builders – High Country Craftsman – Interior 6

Chibi Moku

Łazienka jest nieco bardziej nowoczesna, choć wciąż znaleźć w niej można elementy klasyczne. Jednym z nich jest wolnostojąca wanna o dekoracyjnych nóżkach. Wnętrze łazienki wykończono materiałami białymi, dzięki czemu jest w niej wyjątkowo jasno i przestronnie. Stworzono także praktyczne miejsce na przechowywanie.

Ogród

Projekty,  Basen zaprojektowane przez Chibi Moku
Chibi Moku

Bost Builders – High Country Craftsman – Exterior 6

Chibi Moku

Na koniec spójrzmy na ogród. Jeżeli ten dom dalej Was nie przekonuje, to ogród z pewnością odmieni tę sytuację. Otoczony lasem, obsadzony kolorowymi roślinami, wyposażony w nie jeden, a dwa baseny- czego chcieć więcej?

Podoba Wam się bardziej w środku czy z zewnątrz?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu