Projekty,  Salon zaprojektowane przez 3B Architecture

Spektakularna transformacja domu jednorodzinnego

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Głównym elementem, który wymagał renowacji we wnętrzach tego domu, były drewniane podłogi. Należało odnowić je w salonie, kuchni i w sypialniach. To właśnie wokół nich obraca się ta transformacja. Zmieniono także układ wnętrz, burząc niektóre ze ścian i powiększając tym samym poszczególne pomieszczenia.

W trakcie prac

Usunięto materiały, które pokrywały wszystkie powierzchnie- zerwano podłogi i skuto ściany. Zaczęto także burzyć niektóre ze ścian, powiększając otwory na drzwi i łącząc pomieszczenia.

Kompletny redesign

We wnętrzu wszystko się zmieniło. Inwestorom zależało na tym, aby nabrały one zupełnie nowego charakteru. Dlatego na nowo zaplanowano układ wnętrz, a powierzchnie w nich pokryto nowymi materiałami.

Zniszczone podłogi

Tak wyglądały podłogi przed rozpoczęciem prac renowacyjnych. Drewno było zniszczone, straciło kolor i było przebarwnione.

Brzydka podłoga i niezdrowy klimat we wnętrzach

Poza wątpliwymi walorami estetycznymi, stara podłoga tworzyła także niezdrowy, nieprzyjazny człowiekowi klimat we wnętrzach. Pleśniejące drewno powoduje również, że podłogi stają się niebezpieczne, zwłaszcza dla dzieci.

Pierwsze oznaki zmiany

Podłogi odnowiono, wycyklinowano, pokryto świeżą warstwą impregnatu. Ściany pokryto świeżą warstwą farby, a wnętrza wyposażono w nowoczesną i praktyczną zabudowę.

Wyraziste kolory

Do aranżacji wnętrz wprowadzono jasne, wyraziste kolory, które ożywiają pomieszczenia i nadają im radosnego charakteru. Taka kombinacja barw przełamuje stonowany styl, w jakim urządzone wnętrza, oparty o biel i drewno.

Nowy układ wnętrz

Teraz strefa dzienna urządzona została na otwartej przestrzeni. Poszczególne obszary oddzielono niskimi ściankami działowymi, które nie zakłócają przepływu światła i powietrza. Wnętrza wydają się także większe.

Nowy salon

Niewielki obszar salonu urządzono nowocześnie, ale przytulnie. Wygodne meble, klimatyczne oświetlenie, stylowe dodatki- w takim pomieszczeniu aż chce się spędzać czas.

Wygodna kuchnia

Świetna kuchnia- nowoczesna, a zarazem funkcjonalna. Biała zabudowa o frontach na wysoki połysk pięknie łączy się z elementami z drewna. Jest pojemna i pozwala utrzymać pomieszczenie w porządku i dobrej organizacji. Na środku umieszczono wyspę kuchenną, która służy jako wygodne miejsce do pracy.

Podoba Wam się efekt po?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu