Projekty,   zaprojektowane przez PRIBURGOS SLU

Piękne garderoby do każdego pomieszczenia

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Bez względu na to, ile mamy miejsca na przechowywanie, wciąż zdaje się go brakować. Stawiając sprawę prosto- rozmiar w tym wypadku nie ma znaczenia. To, co liczy się najbardziej, to sposób, w jaki obszar przeznaczony na schowek zostanie wykorzystany. Garderoba to świetne, praktyczne i stylowe rozwiązanie, idealne do każdego pomieszczenia, bez względu na to, jakim metrażem się odznacza. Udowodnimy to Wam, pokazując osiem przykładów. Zapraszamy!

1. Klasyczny design do przedpokoju

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Agence KP
Agence KP

placard d'entree

Agence KP

Wąska, ale wysoka garderoba została w tym przypadku zamontowana w przedpokoju, jednak świetnie sprawdzi się także w innych pomieszczeniach z wysokim sufitem. Zajmuje mało miejsca, wykorzystując wysokość wnętrza, a nie jego szerokość. Elegancki, klasyczny design i wspaniała kombinacja kolorów- taka garderoba to strzał w dziesiątkę!

2. Zabudowa na całą ścianę

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Bluebell Interiors
Bluebell Interiors

wardrobe & settee in master bedroom

Bluebell Interiors

Przechowywanie na całego- system szafek, który zajmuje całą długość jednej ze ścian. Niezwykle pojemna garderoba, która rozwiązuje problem z przechowywaniem. Klasyczny design o gładkich, czekoladowych frontach, z wnęką na okno i siedzisko.

3. Garderoba w kolorze

Wąska garderoba o przesuwanych drzwiach w cukierkowym odcieniu różu. Idealna do małego pokoju dla dziewczynki, świetnie sprawdzi się jako pierwsza szafa.

4. Miejsce na przechowywanie okryć wierzchnich

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Centimetre.com
Centimetre.com

Ensemble Placard entrée sur-mesure : Rangements, Portes & Miroir

Centimetre.com

Świetny pomysł na niewielką garderobę do przedpokoju, w których przechować można okrycia wierzchnie. Została ona wbudowana w ścianę, a od łącznika komunikacyjnego oddzielają ją przesuwane, chowające się w ścianę drzwi.

5. Nowoczesny szyk

Prosta, minimalistyczna w swoim designie garderoba o drewnianych, ciemnobrązowych frontach. Niezwykle elegancki i szykowny mebel, idealny do nowoczesnych wnętrz.

6. Klasyk w nowoczesnym wnętrzu

Antyczna garderoba, która odnowiono i przemalowano. Połączenie bieli i szarości jest niezwykle udane i nadaje jej neutralności- niezbędnej, aby pasowała do tego typu awangardowych wnętrz.

7. Pakowny model do każdego pomieszczenia

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez PRIBURGOS SLU
PRIBURGOS SLU

ARMARIOS EMPOTRADOS

PRIBURGOS SLU

Jeżeli potrzebujecie nowoczesnego, pojemnego i funkcjonalnego miejsca na przechowywanie, ten model z pewnością przypadnie Wam do gustu. Garderoba o białych, gładkich drzwiach i świetnie zaaranżowanym systemie szafek i półek w środku.

8. O ozdobnych drzwiach

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Mercar Castilla
Mercar Castilla

Armario lacado

Mercar Castilla

Prosta, średniej wielkości garderoba wbudowana w ścianę, o przesuwanych, białych drzwiach z dekoracyjnym, zielonym paskiem przebiegającym przez środek. Powiew świeżości w nieco nudnym wnętrzu!

Który model garderoby preferujecie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu