Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Cudowna aranżacja mieszkania dla czteroosobowej rodziny

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Pokój dziecięcy zaprojektowane przez Дарья Баранович Дизайн Интерьера
Loading admin actions …

Musimy się zgodzić, że mieszkanie w dużym mieście ma ogrom plusów. Rozwinięta infrastruktura daje wiele możliwości w codziennym życiu, a najpotrzebniejsze rzeczy wydają się być na wyciągnięcie ręki. Jednak mieszkanie w mieście wymaga od nas wielu kompromisów. Szczególnie jeśli mamy mieszkanie o powierzchni mniejszej niż 70 metrów kwadratowych i czteroosobową rodzinę. W jaki sposób zapewnić każdej z osób swój prywatny azyl? Jak zaprojektować rozmieszczenie stref mieszkalnych, żeby wszystko było spójne i komfortowe?

  Z takim właśnie zadaniem spotkali się nasi eksperci. Zobaczmy jak poradzili sobie z tym wyzwaniem!

​Kuchnia w stylu skandynawskim

Mieszkanie, które widzimy na zdjęciach znajduje się w Petersburgu. Projektując wnętrze, nasi eksperci zdecydowali się na wykorzystanie palety kolorów charakterystycznej dla stylu skandynawskiego. Jest to idealny styl aranżacji do niewielkich przestrzeni. Zauważamy w nim pewną inklinację ku minimalizmowi w kwestii umeblowania. Ta cecha w połączeniu z jasną paletą kolorystyczną pozwala optycznie powiększyć przestrzeń, pozostawiając ją bardzo przytulną i ciepłą.

​Pokój dziecięcy dla dwojga

Aby zostawić więcej miejsca na strefę zabawową dla dzieci, zdecydowano się na łóżko piętrowe. Modny schemat kolorystyczny wykorzystujący biel, szarości i przytłumiony turkusowy wskazuje na profesjonalne podejście naszych projektantów i chęć śledzenia trendów przez właścicieli mieszkania.

​Strefa przeznaczona do nauki w pokoju dziecięcym

Spektakularna asymetria wnętrza jest podyktowana przede wszystkim przesunięciem okna, co też pozwoliło na stworzenie bardziej stylowego i przestronnego pokoju. Racjonalny układ mebli w pokoju dziecięcym umożliwia umieszczenie wszystkiego, czego mogą potrzebować dzieci.

​Sypialnia rodziców

Ta niewielka sypialnia może nie wyróżnia się wśród innych projektów swą powierzchnią, ale dzięki wysiłkom projektantów stała się bardzo przytulna i przede wszystkim podąża za trendami mody. Imponująca różnorodność wzorów na ścianach, wybór zasłon i ogólna koncepcja sypialni jest godna podziwu.

​Szafa przy wejściu do sypialni

Para dużych szaf została ustawiona wzdłuż korytarzyka prowadzącego do sypialni. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

​Łazienka w stylu skandynawskim

  Połączenie różnych materiałów wykończeniowych daje cudowne efekty. Kafelki o uroczym i dość wykwintnym wzorze tworzącym nietuzinkową mozaikę na podłodze w połączeniu z drewnem i bielą ścian okazały się strzałem w dziesiątkę. Rustykalne akcenty, jak szafka pod umywalkę z litego drewna dopełniają kompozycji.

​Strefa prysznicowa

Drzwi do łazienki umieszczone są na wprost umywalki. Po wejściu, na prawo znajduje się toaletą, którą widzieliśmy na poprzednim zdjęciu, a na lewo: strefa prysznicowa. Praktyczne i eleganckie!

​Wnęka w kabinie prysznicowej

Nawet niewielka przestrzeń potrzebuje jasnego akcentu i modnych elementów wykończeniowych!

​Hol wejściowy

Na korytarzu, projektanci zdecydowali się ustawić podświetlany regał i spektakularne elementy dekoracyjne. Podstawowa aranżacja w bieli daje niesamowite tło dla wszelkich dodatków.

​Przestronna szafa na korytarzu

Przestrzeni magazynowej nigdy nie jest za mało, szczególnie jeśli mowa o czteroosobowej rodzinie! Przestronna szafa przy wejściu to dyskretne miejsce na przechowywanie kurtek, szali, a także butów. W końcu, utrzymanie porządku w mieszkaniu jest podstawą!   

Przede wszystkim w przypadku niewielkich mieszkań, powinniśmy zadbać o porządek. Oto: 7 trików na sprzątanie, które odmienią Twoje życie!

Jak Wam się podoba wykorzystanie koloru turkusowego w aranżacji wnętrza?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu