Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Hansen Properties

9 niesamowitych kuchni na wyciągnięcie ręki

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W niniejszym Katalogu Inspiracji postanowiliśmy zaprezentować Wam 9 niezwykłych kuchni zaaranżowanych w kształcie litery U. Jak się okazuje, kuchnie o takim właśnie układzie są bardzo funkcjonalne i praktyczne oraz cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Zwykłą kuchnię może mieć każdy, niesamowitą U-kuchnię tylko wybrani. U jak urok, U jak użyteczność, U jak urządzenie kuchni w sposób, którego wszyscy będą nam zazdrościć. Nie czekajmy dłużej i przyjrzyjmy się tym cudom!

1. Mała i w tradycyjnym stylu

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Hansen Properties
Hansen Properties

Cocina del pabellón

Hansen Properties

Kto by pomyślał, że kuchnia ze zdjęcia została urządzona w małym pomieszczeniu?! Prezentuje się dość okazale. Drewno to materiał ponadczasowy i idealnie komponujący się ze wszystkim i wszędzie. Ponadto, stwarzający przytulną i miłą atmosferę. Jedzenie przygotowane w takiej kuchni z pewnością jest tak pyszne, że aż palce lizać!

2. Nowoczesne piękno

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Toren Cocinas
Toren Cocinas

Cocina La Rioja 5

Toren Cocinas

W tej kuchni chyba nie brakuje niczego, co powinno znajdować się w każdym nowoczesnym domu. Biel, czerń i srebro to barwy świetnie ze sobą współgrające i tworzące połączenie bardzo współczesne. Całości idealnie dopełnia ciekawie wykończona ściana, zlokalizowana tuż za kuchenką i okapem.

3. Granica

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Wasza kuchnia nie jest do końca wymiarowa lub ma dziwny kształt? Zaaranżujcie ją w kształcie litery U! Taki układ sprawdza się praktycznie we wszystkich pomieszczeniach, bez względu na ich wielkość, kształt, projekt, czy układ. Jest to dobre rozwiązanie dla aneksów kuchennych, gdyż jedno z ramion litery U może stanowić swoistą linię demarkacyjną – granicę pomiędzy kuchnią, a pozostałą częścią domu.

4. Prosto i elegancko

KUCHNIA: styl , w kategorii  zaprojektowany przez STUDIO SOKO

W kuchni nie musi panować przepych i w związku z tym bałagan, ale powinien szyk i elegancja. Jak w kuchni ze zdjęcia. Kształt litery U umożliwił zamontowanie w pomieszczeniu możliwie jak najwięcej szafek i szuflad do przechowywania różnego rodzaju kuchennych gadżetów, a co za tym idzie – nie leżą one na widoku i nie psują ogólnego pozytywnego wrażenia.

5. Zakręcona oryginalność

Jeżeli cenicie sobie oryginalność i niekonwencjonalność – ta kuchnia z pewnością przypadnie Wam do gustu. Oto litera U inna niż wszystkie! A do tego połączenie różnych kolorów drewna i jasnych barw – nic dodać, nic ująć, tylko migiem aranżować w swoich czterech ścianach!

6. Biel zawsze w modzie

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Elan Kitchens
Elan Kitchens

Small U Shaped Kitchen

Elan Kitchens

Biała i prosta, ale przy tym niesamowicie czarująca. W tej kuchni skrupulatnie wykorzystano każdy milimetr wolnej przestrzeni. Szczególną uwagę przykuwają zwłaszcza dwa czerwone taborety, które przełamują niepodzielną dominację bieli i dodają kuchni jeszcze więcej uroku.

7. Komfort i wygoda

Kuchnia wysoce nowoczesna, komfortowa i wygodna to marzenie wielu z nas. Gwarantujemy, że jego realizacja wcale nie musi słono kosztować. Drewno króluje w wybranej przez nas U-kuchni nie po raz pierwszy. Duży nacisk na oświetlenie sprawił,  że pomieszczenie jest niezwykle jasne. Ciemne pomieszczenia odstraszają, jasne przyciągają.

8. Piękno w całej okazałości

Cóż, gdyby nie oryginalna ściana – mozaika ułożona z drobnych, różnokolorowych płytek? Kuchnia ze zdjęcia na pewno nie byłaby tą samą, niesamowitą kuchnią. Meble bez tejże pięknej ściany niewiele by znaczyły, ale i oryginalna ściana bez mebli nie prezentowałaby się tak gustownie i elegancko.

9. Szachownica

Kolorowa szachownica na ścianie pozwala poczuć się w prezentowanej kuchni niczym w barze lub restauracji z dawnych lat. Któż z nas nie chciałby się cofnąć w czasie i ponownie zasmakować tego, co już było?

Co sądzicie o tych kuchniach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu