Projekty,   zaprojektowane przez espaço MUDE

Podwórze, które przeszło kompletną metamorfozę – i wygląda świetnie!

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dysponujesz zapomnianym podwórzem na tyłach domu, ale nie masz pomysłu, co z nim zrobić? Taki sam problem mieli właściciele tej działki, którzy na szczęście zatrudnili odpowiednich projektantów ogrodów- to właśnie oni zaproponowali im, w jaki sposób można odnowić ten nijaki obszar.

Obejrzyjcie zdjęcia przed i po!

Przed: podwórze z potencjałem

Podwórze było zaniedbane i z całą pewnością właściciele domu nie wykorzystywali w pełni jego potencjału. A ten był ogromny! Spory obszar, dużo miejsca na zieleń, ładny trawnik, bezpośredni dostęp do domu- zalet jest wiele!

Po: totalna zmiana

Kto by pomyślał, że na takie właśnie rozwiązanie zdecydują się właściciele domu. Zamiast pięknie utrzymanego trawniki widzimy basen- niewielki, ale wystarczający jako miejsce na ochłodę w upalne, letnie dni. Pięknie obudowano go drewnem, tworząc estetyczny, przestronny taras. Przemalowano także mur okalający ogród, pokrywając jego powierzchnię szarą farbą.

Po: eleganckie wyposażenie

Projekty,   zaprojektowane przez espaço MUDE
espaço MUDE

Piscina com cobertura automatizada

espaço MUDE

Zmiany zaszły także w elementach wyposażenia ogrodu. Na drewnianym tarasie ustawiono eleganckie łóżka wykonane z metalu i o białych materacach. Nowe meble świetnie wpisują się w świeżo zaprojektowany ogród.

Po: zewnętrzna kuchnia

Nie koniec zmian- w rogu podwórza stworzono specjalne miejsce na zewnętrzną kuchnię z grillem. Obok ustawiono niskie krzewy w geometrycznych, nowoczesnych donicach. Podwórze z zapomnianego obszaru przemieniło się w miejsce, gdzie z przyjemnością spędza się wolny czas!

Po: widok z góry

Tak prezentuje się odnowione podwórze po transformacji. Teraz jest to nowoczesny ogród z basenem, eleganckim drewnianym tarasem, wygodnym miejscem do siedzenia i leżenia oraz zewnętrzną kuchnią. Spójrzcie na kolejne zdjęcie, aby przekonać się, w jaki jeszcze nowinki projektanci wyposażyli ten obszar.

Po: ogród bez basenu

Brakowało Wam w tym ogrodzie nieco zieleni? Nie ma problemu! Projektanci wyposażyli taras w wysuwany element, który zakrywa basen, a na zewnątrz wygląda jak trawa. Fantastyczny pomysł!

Inny przykład udanej metamorfozy ogrodu obejrzycie tutaj.

Jak Wam się podoba pomysł z basenem zmieniającym się w trawnik?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu