Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom z cegły? Proszę bardzo!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez Architectenbureau Jules Zwijsen
Loading admin actions …

Pewnie wielu z Was myśląc o swoich wymarzonych czterech ścianach nie tylko zastanawiała się nad tym, jakie kolory oraz meble znajdą się we wnętrzu, ale również jaka forma domu oraz elewacja będzie zgodna z Waszym gustem i potrzebami. Budowa domu to bez wątpienia inwestycja na lata, dobrze więc, by efekt końcowy całkowicie spełniał Wasze wyobrażenia o przytulnym, rodzinnym gniazdku. Ostatnio bardzo modnym materiałem, który służy architektom zarówno do aranżacji domów z zewnątrz, jak i wewnątrz jest cegła. Dzięki niej można wyczarować naprawdę niezwykle intrygujące aranżacje. Nasi architekci doskonale znają się na obowiązujących trendach i dlatego zdecydowali się na wybór właśnie tego materiału. Dzisiaj będziecie sami mogli się przekonać, jak ciekawie prezentuje się zaprojektowany przez nich budynek.

1. Pierwsze wrażenie

Tak prezentuje się ten dom z zewnątrz. Jego klasyczny kształt sprawia, że roztacza on wokół siebie aurę pełną harmonii. Jak możecie zauważyć, głównym elementem, który zdobi tą bryłę jest cegła w pięknym, brunatnym kolorze. W tej samej barwie zostały dopasowane ramy okien. Na uwagę zasługują tutaj bardzo pomysłowe drzwi wejściowe. Nasi profesjonaliści zdecydowali się postawić na model ze stylowym przeszkleniem.

2. Dom na lata

Dom jest inwestycją na lata. Z tego względu warto przemyśleć, czy aby na pewno chcemy ulegać chwilowym modom na określoną kolorystykę, czy też wymyślne dodatki. W przypadku tego projektu można bez wątpienia stwierdzić, że architekci stworzyli ponadczasowy obiekt o eleganckim charakterze. Jego właściciele na pewno nie będą musieli martwić się o to, że po upływie kilku lat będą musieli robić remont.

3. Wnętrze

Weszliśmy właśnie do wnętrza obiektu. Niespodzianka! Pewnie część z Was myślała, że wzorek nowoczesnych aranżacji, cegła będzie dominującym akcentem również w środku tego rodzinnego gniazdka. Nic bardziej mylnego! Nasi profesjonaliści zdecydowali się postawić na gładkie, ściany, których biały kolor sprawia, że cały dom emanuje świeżością i wizualnie wydaje się być większy, niż w rzeczywistości. Zastosujcie ten pomysł w swoich czterech ścianach, a na pewno nie będziecie tego żałować!

4. Oaza światła

Dzięki obecności wielu przeszkleń całe wnętrze domu w ciągu dnia jest skąpane w naturalnych promieniach słońca. Ten drobny element sprawia ogromną różnicę w każdym obiekcie. Podczas tworzenia projektu własnych czterech ścian, koniecznie pamiętajcie o tym, że dobrze jest, by w każdym pomieszczeniu znalazło się przynajmniej jedno, niewielkie okno. 

5. Gustowny obiekt

To już ostatnie zdjęcie tego stylowego obiektu. Nasi profesjonaliści wykonali kawał dobrej roboty projektując ten prosty, ale stylowy dom. Mamy nadzieję, że nasza krótka wycieczka dostarczy Wam wielu inspiracji podczas tworzenia swojego wymarzonego rodzinnego gniazdka. Jeżeli chcecie stać się właścicielami obiektu, który będzie wraz z biegiem lat świetnie się prezentował – postawcie na cegłę, tak jak zrobili to nasi fachowcy. Efekt murowany!

Szukacie innych pomysłów na swój wymarzony dom? Sprawdźcie koniecznie:

11 domów, w których poczujecie się jak na wakacjach!

Podobają Wam się domy z cegły?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu