Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Garden Affairs Ltd

Pawilony ogrodowe do małych ogrodów – najciekawsze projekty

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Pawilon ogrodowy- niekiedy zwany też altaną- to jeden z najbardziej praktycznych elementów małej architektury ogrodowej. Poza charakterem dekoracyjnym, pełni także liczne funkcje praktyczne- głównie stanowi schronienie przed zbyt silnymi promieniami słonecznymi i przed deszczem.

Spośród licznych modeli pawilonów ogrodowych wybraliśmy dla Was te, które uważamy za najciekawsze. Różnią się wielkością, kolorem materiałów, z których zostały wykonane, oraz stylem. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

1. Zen w ogrodzie

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Ale debali study

Pawilon ogrodowy w minimalistycznym stylu dalekowschodnim. Skonstruowany z drewna, prosty w swoim designie, ale ponadczasowo elegancki. Na platformie urządzony tak, aby zagwarantować najwyższy poziom relaksu.

2. Metalowa altanka o zwiewnych zasłonach

Kolejny pawilon wzniesiono na kamiennym fundamencie, dzięki czemu wywyższa się w ogrodzie. Sama altanka jest z metalu, a dekoracyjnego charakteru nadają jej zwiewne, kremowe zasłony.

3. Niczym z dalekich Chin

Taki pawilon świetnie nadawałby się do ogrodu zaprojektowanego w stylu azjatyckim. Estetyką nawiązuje do budowli z dalekich Chin, o czym świadczy nietypowy kształt dachu. W tym przypadku pełni głównie funkcję dekoracyjną, pozostaje niewyposażony.

4. O nietypowym designie

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Studio Machaan
Studio Machaan

Gazebo Design

Studio Machaan

Pawilon ogrodowy z drewna, w kształcie kuli, o podłożu w niesamowity wzór. Model odznacza się oryginalnym designem, jest zupełnie niekonwencjonalny. W środku jest miejsce na cztery wygodne siedziska oraz okrągły stolik. Altanka w takim wydaniu jest niestety niezadaszona.

5. W stylu shabby chic

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Garden Affairs Ltd
Garden Affairs Ltd

Oval Summerhouse

Garden Affairs Ltd

Pawilon, a raczej domek ogrodowy. Dzięki potężnym skrzydłowym drzwiom otwiera się na ogród. Wykonany z drewna, o dachu pokrytym klasyczną dachówką. W środku wyposażony w podłużne siedzisko, udekorowane poduszkami w kwiecisty wzór. Model niezwykle romantyczny i czarujący.

6. Model w pełni naturalny

Na koniec nietypowy pomysł- pawilon grodowy, który naturalnie wytworzył się z rosnących niezwykle blisko siebie krzewów i drzewek.

Który podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu