Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Susana Bellotti Arquitectos

Kolorowy domek na plaży

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się wakacji, przygotowaliśmy wyjątkowy Katalog Inspiracji, w którym pokażemy kolorowy domek przy plaży. Zachwyca nie tylko jego fantastyczna lokalizacja, ale także eklektycznie zaaranżowane wnętrza pełne wyrazistych barw i ciekawych wzorów.

Lokalizacja

Dom znajduje się na osiedlu kolorowych domków tuż przy plaży. Każdy z nich odznacza się fasadą w innym kolorze tęczy. Razem tworzą radosną całość, która idealnie koresponduje z wakacyjną lokalizacją.

Widok z zewnątrz

Fasada domu jest soczyście pomarańczowa. Kolor świetnie komponuje się z czerwienią obramowania drzwi, okien i dachu. Dom otacza przestronny ogród, w którym dziko rosną egzotyczne rośliny. Oazą relaksu pozostaje jednak taras o drewnianym podłożu, na którym nic, tylko rozłożyć się na leżaku.

Energetyczna mieszanka kolorów

Wnętrza urządzono w stylu rustykalnym, choć jego estetyka ginie pod warstwą różnorodnych, wyrazistych kolorów. Kolorowymi farbami pomalowano wszystkie elementy wnętrza- sufit, schody, ściany- a do tego wyposażono je w kolorowe meble i dodatki.

Otwarta strefa dzienna

Obszary salonu, jadalni i kuchni łączą się na otwartym planie. Przez liczne okna wpada mnóstwo naturalnego światła, które jasnością wypełnia wnętrza. Kuchnię od salonu oddziela wyspa kuchenna w nietypowym wydaniu- wybudowana z cegły i drewna, które w poprzednim wcieleniu przybrało postać drzwi do stodoły.

Jadalnia

Kolejnym nietypowo urządzonym miejscem jest jadalnia. Okrągły, antyczny stół otoczono krzesłami z siedziskami z plecionki. Jadalnię zlokalizowano pod oknem, aby przy posiłku można było podziwiać widok na ogród.

Miejsce do siedzenia w kuchni

W kącie kuchni znalazło się miejsce na niewielki stolik i dwa krzesła- intymny, uroczy kącik na poranną kawę. Każdy element wnętrz domu emanuje czarem i urokiem, nie inaczej jest w tym przypadku.

Sypialnia na piętrze

Główna sypialnia znajduje się na piętrze. Jej aranżacja niczym nie odbiega od stylu, w jakim urządzono wnętrza na parterze. Wyraziste, ale ciepłe kolory dominują na równi z drewnem. Przez okna sypialni rozpościera się fantastyczny widok na morze.

Taras

Na koniec spójrzmy krótko na taras- nie ten, który widzieliśmy na jednym z pierwszych zdjęć, ale drugi, zlokalizowany po drugiej stronie domu. Kolejne idylliczne miejsce, w  którym aż chce się spędzać czas. W takim domu można wieść sielankowe życie!

Podoba Wam się taki styl w aranżacja wnętrz?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu