Projekty,  Salon zaprojektowane przez duedì - studio di progettazione

Prosty dom- perfekcyjny dla wielopokoleniowej rodziny

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do dwupoziomowego apartamentu, za którego aranżację odpowiedzialni byli włoscy projektanci wnętrz. Na każdym z pięter stworzono wygodne mieszkania- oddzielne, ale jednak połączone ze sobą- tak, aby rodzina mogła spędzać wspólnie czas, ale jej poszczególni członkowie mieli dużą swobodę i odpowiedni poziom prywatności. Ich wnętrza urządzono nowocześnie, ale skromnie, stawiając na wygodę i funkcjonalność. Zapraszamy do oglądania.

Duża kuchnia

Zacznijmy od kuchni w pierwszym mieszkaniu. Została ona zabudowana nowoczesnymi meblami o białych frontach. Ustawiono je na kształt litery L, optymalnie wykorzystując powierzchnię kuchni. Na środku pomieszczenia stanął drewniany stół o dekoracyjnych nogach. Wnętrze odznacza się neutralną kolorystyką, dzięki czemu zdaje się być większe i jaśniejsze, niż jest w rzeczywistości.

Funkcjonalne wyposażenie i wykończenia

Zabudowę kuchenną cechuje spora doza funkcjonalności. Zapewnia ona mnóstwo miejsca na przechowywanie, meble są do tego eleganckie i estetycznie obudowują sprzęty AGD. Praktyczne są również materiały, wykorzystane do wykończenia kuchni- zwłaszcza kafelki podłogowe, które łatwo się czyści i pielęgnuje.

Salon

Salon jest oddzielony od kuchni, ale w ściance działowej pozostawiono otwór, przez który pomiędzy pomieszczeniami swobodnie przepływa powietrze i światło. Wnętrze salonu wyposażono elegancko i klasycznie.

Kuchnia w drugim mieszkaniu

Już po aranżacji kuchni widać, że drugie mieszkanie jest nieco bardziej nowoczesne. Zabudowano ją meblami o prostym, współczesnym designie. Ma podobny co pierwsza rozkład, ale wykończono ją innymi rodzajami materiałów. Ściany pokryto szarą farbą, a podłogę wylano betonem.

Nowoczesny salon

Także salon w drugim mieszkaniu ma bardziej nowoczesny charakter. Meble mają charakter modułowy i cechuje je współczesny design. Jest tu więcej kolorów, wzorów i materiałów o zróżnicowanych teksturach.

Sypialnia

Równie nowoczesna, co salon i kuchni, jest sypialnia w drugim mieszkaniu. Urządzono ją skromnie, ale nowocześnie, wykańczając przy użyciu jasnych materiałów o ciekawych teksturach.

Garderoba

Obok sypialni znajduje się garderoba typu walk-in. Oddzielono ją za pomocą białych, chowanych w ścianę drzwi.

Łazienka

Przestrzeń w wąskiej łazience udało się świetnie wykorzystać, urządzając ją modnie i z pomysłem. Dominuje stonowana kolorystyka, choć ożywiono ją nieco odcieniem bordo n jednej ze ścian. Wnętrze, choć wąskie i podłużne, jest wygodne w użytkowaniu i funkcjonalne.

Które mieszkanie bardziej się Wam podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu