Top 5 tygodnia- domy z efektem WOW!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- domy z efektem WOW!

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Dom z drewna zaprojektowane przez k² Architektur, Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli planujecie budowę domu i chcecie, aby wyróżniał się on na tle okolicznych zabudowań, to świetnie trafiliście! Na homify codziennie znajdziecie tysiące pomysłów na dom i ogród, w tym fascynujące projekty domów. Od domów dla każdego, poprzez wakacyjne rezydencje, aż po ekstrawaganckie wille- na homify każdy znajdzie coś dla siebie!

Zobaczcie, jakie projekty cieszyły się największą popularnością w mijającym tygodniu!

1. Nowoczesny dom na wsi

Marzeniem wielu z nas jest idylliczny i swojski dom na wsi. Jeżeli jednak należycie do tych, którzy chcą wybudować dom na wsi, ale jednak utrzymać go w nowoczesnym stylu, to znaleźliśmy projekt dla Was! Ten dom jest fantastyczną kombinacją wiejskiego czasu ze współczesnym i funkcjonalnym wnętrzem. Jeżeli jeszcze nie widzieliście, jak wygląda w środku, zobaczcie koniecznie tutaj: Nowoczesny dom na wsi.

2. Mały dom- wielkie wrażenie

Niewielki dom też może robić ogromne wrażenie. Dowiedliśmy tego, pokazując Wam ten wyjątkowy projekt. Dom ten zlokalizowano na działce niewielkich rozmiarów, bardzo blisko ulicy i sąsiednich parceli. A jednak zdołano na niej wznieść budynek nowoczesny, wygodny i praktyczny, a do tego uroczy! Największa niespodzianka kryje się jednak na tyłach tego domu- zobaczcie koniecznie w Katalogu Inspiracji Mały dom- wielkie wrażenie.

3. Drewniany dom z oddychającym wnętrzem

Drewno jest jednym z najpopularniejszych materiałów, nie tylko w aranżacji wnętrz, ale także jako surowiec na elewację. Domy z drewna odznaczają się fantastycznymi właściwościami izolacyjnymi, wytwarzają zdrowy klimat we wnętrzu, a do tego świetnie się prezentują. W tym drewnianym domu największą uwagę przykuwa jednak wnętrze- zobaczcie je w Katalogu Inspiracji Drewniany dom z oddychającym wnętrzem.

4. Najpiękniejszy dom we Wrocławiu!

Dom jednorodzinny: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Grid Architekci ,Nowoczesny
Grid Architekci

Dom jednorodzinny

Grid Architekci

W minionym tygodniu pokazywaliśmy Wam także dom, który wygrał nagrodę Najpiękniejszego Domu we Wrocławiu. Budynek nawiązuje swoją bryłą do budynków starych gospodarstw rolnych, jednak kryje w sobie stylowe i ultra nowoczesne wnętrze. Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się najładniejszy dom w stolicy Dolnego Śląska, zajrzyjcie do artykułu Najpiękniejszy dom we Wrocławiu!

5. Nowe życie zwyczajnego domu w Poznaniu!

Zwykła „kostka”, sześcienny dom, jakich pełno na polskich osiedlach mieszkaniowych. Wiele z nich prezentuje się równie fatalnie, co prezentowany przez nas dom w Poznaniu. Był on stary, zaniedbany, jego fasada poszarzała, a ogród lata świetności miał dawno za sobą. Teraz dom ten wygląda zupełnie inaczej. Jesteście ciekawi, jak przerobiono ten szary, smutny budynek? Zobaczcie efekty po w Katalogu Inspiracji Nowe życie zwyczajnego domu w Poznaniu!

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd, Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu