Projekty,  Salon zaprojektowane przez Karin Armbrust - Home Staging

Kolorowy dom dla miłośników dobrego stylu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W nowoczesnych wnętrzach często dominują stonowane kolory, które czerpią i nawiązują do stylu skandynawskiego. Coraz częściej możemy jednak natknąć się na przełamywanie jasnych barw intensywnymi odcieniami, co pozwala na stworzenie energicznego wnętrza, dopasowanego do naszego charakteru.

Dzisiaj zapraszamy Was do apartamentu, który powstał po okiem architektów z biura KARIN ARMBRUST – HOME STAGING. Przekonajcie się na własne oczy, jak kolor może odmienić każde wnętrze!

Otwarte przestrzenie

Kuchnia, salon oraz jadalnia zaaranżowane są na otwartym planie, dzięki czemu możemy cieszyć się przestronnym wnętrzem. W całym pomieszczeniu na ścianach dominuje biel, która doskonale komponuje się z ciepłymi odcieniami drewna. To połączenie zagwarantuje, że Twój dom stanie się przytulny i rodzinny.

Salon

Salon stanowi niewielką część otwartego pomieszczenia. Znajdziemy tutaj szarą kanapę, która doskonale pasuje do charakteru wnętrza. Cała zabawa kryje się jednak w dodatkach! Poduszki, wazony oraz lampa! Żywe kolory sprawiają, że salon nabiera energicznego, dynamicznego charakteru.

Jadalnia

Jadalnie jest dużo spokojniejszym miejscem. Znajdziemy tutaj biel oraz drewniane meble, które wspólnie tworzą doskonałą kompozycję. Bezpośrednie wyjście na taras sprawia, że możemy korzystać z ciepłych promieni słonecznych.
Okna, które otaczają wnętrze z każdej strony sprawiają, że mieszkanie jest wypełnione jasnym światłem, co wpływa pozytywnie na charakter oraz atmosferę domu.

Kuchnia

Kuchnia jest niewielka i oddzielona od salonu niskim murem. Tutaj również znajdziemy klasyczne rozwiązania, gdzie biel łączy się z ciepłem drewna. Gładkie, błyszczące fronty szafek odbijają światło, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się większe.

Sypialnia

Tutaj odnajdziemy zamiłowanie do szaleństwa i żywych kolorów! Sypialnia idealnie łączy się z resztą pomieszczeń. Wszechobecna biel przełamana została żywymi kolorami, a ogromne drzwi balkonowe sprawiają, że możemy budzić się w blasku gorącego słońca.

Turbo nowoczesny dom o ciepłym wnętrzu

Co sądzisz o kolorowych dodatkach? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu