Projekty,  Domy zaprojektowane przez BIO - architectural Bureau of Ivan Ovchinnikov

Modułowy dom o wysokim standardzie

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Modułowy dom, który postanowiliśmy zaprezentować Wam w niniejszym Katalogu Inspiracji, to idealne połączenie tego, co racjonalne i z tym, co zrównoważone. Co więcej, pomimo swojej lokalizacji na wsi, niczym nie odbiega od miejskich standardów. Podłączony do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, posiadający instalację elektryczną wysokiej jakości, przyciąga uwagę zwłaszcza za sprawą modnego, bo ekologicznego urządzenia wnętrza. Aż niewiarygodne, że wzniesiono go tylko w jeden dzień!

Z miłości do natury

Biuro architektoniczne Ivana Ovchinnikova specjalizuje się w przyjaznych środowisku domach modułowych. Praktycznie wszystkie proponowane przez tego fachowca projekty przeznaczone są dla osób pragnących żyć ekologicznie na kawałku własnej ziemi, a przy tym osób, które nie chcą przepłacać. Projekt ze zdjęcia, zatytułowany Podwójny Dom, łączy w sobie ekologię i minimalizm, a na to nie mógłby sobie pozwolić żaden mieszkaniec wielkiego miasta! Więc jeżeli marzycie o własnym domu w malowniczej okolicy – oto i on – dom z Waszych snów!

W ślad za światowymi trendami

Popularne w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej domy modułowe zyskują sobie ostatnio coraz więcej zwolenników również w Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie w końcu dostrzega się ich zalety, zwłaszcza na tle niedogodności związanych z wszelkimi innymi konstrukcjami. Co równie ważne, architektura domów modułowych prezentuje się także bardzo nowocześnie i modnie. Panoramiczne okna, dodatkowy ganek umożliwiający przebywanie na świeżym powietrzu i piękne wnętrza w stylu rustykalnym – nic dodać, nic ująć.

Rustykalne wnętrze

Dom modułowy nadaje się do zamieszkiwania zarówno latem, jak i zimą. Może być wykorzystywany jako wiejski domek letniskowy albo rezydencja całoroczna. W trakcie budowy domu modułowego szczególny nacisk kładzie się na wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, które wspólnie sprawią, że przebywanie w takiej drewnianej willi staje się przyjemnością. Struktura domu modułowego ma duszę, swój nastrój i charakter. Każdy dom jest wyjątkowy, podobnie zresztą, jak jego właściciel.

Małą powierzchnię łatwo ogrzać przy pomocy na przykład kominka. Wystarczy ku temu jedna godzina, nawet podczas mrozów. Wnętrze wykonano głównie z materiałów imitujących drewno. Wyjątek stanowi podłoga, którą pokryto solidnym drewnem.

Idealne gniazdko dla dwojga

Układ domu jest otwarty, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Sypialnię zaaranżowano w przytulnej niszy, którą od holu oddziela szafa ubraniowa. Jak widać na zdjęciu, we wnętrzu wyodrębniono również część kuchenną i jadalnianą. Całość oczywiście można urządzić i rozlokować zgodnie z własnymi preferencjami, niczego nie narzucamy.

Dom modułowy to idealne miejsce na ucieczkę na chwilę poza miasto lub dla pary z dzieckiem. Nie powinni nim pogardzić również emeryci lub miłośnicy polowania, czy wędkowania. Atmosfera drewnianego wnętrza z pewnością zresztą każdemu przypadnie do gustu, bez względu na wiek i wykonywany zawód. W domu ze zdjęcia można poczuć się, jak w sosnowym lesie – nawet bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz.

All inclusive

W tym domu pomyślano o wszystkim! Jest tu pralka i podgrzewacz wody, prysznic i WC. Łazienki wykonane w stylu rustykalnym mają niepowtarzalny urok. Płytki ceramiczne nie mogą się nawet z drewnem równać!

Dom jest w pełni gotowy do zamieszkania. Jego wzniesienie zajęło aż cały jeden dzień! Jakże szybko można zrealizować marzenia o własnych czterech ścianach! Powierzchnia tego domu wynosi 26 metrów kw., a zatem trzy osoby spokojnie mogą się wprowadzić!

Co sądzicie o tym domu modułowym?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu