Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Platform 5 Architects LLP

11 spektakularnych i wyjątkowych domków ogrodowych

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Lato już w pełni, a w związku z tym myślimy więcej o ogrodach i o tym, jak można się nimi cieszyć w najwyższym stopniu. Wszyscy wiemy, że nasza szerokość geograficzna nie została pobłogosławiona gorącą, słoneczną i niezawodną pogodą, dlatego musimy być bardzo sprytni w kwestii planowania ogrodów. Dziś pokażemy Wam niesamowite przestrzenie, które w całości uwzględniły nieprzewidywalną pogodę!

Zapytajcie architekta krajobrazu, a dowiecie się, że wspaniały pokój ogrodowy to idealna inwestycja. Takie miejsce zapewni cień, gdy będzie taka potrzeba, osłoni od deszczu, zapewni miejsce do przechowywania i wspaniałą estetykę! Czy ma jakieś wady? Nie!

Przyjrzyjcie się naszym ulubionym projektom i zastanówcie się, czy któryś z nich nie byłby idealny na Waszą działkę. 

1. W kształcie litery L

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Crown Pavilions
Crown Pavilions

Bespoke garden building complete with spa and kitchen

Crown Pavilions

Wykończony naturalnym drewnem i zajmujący całą dolną część ogrodu – ten niesamowity domek  jest dokładnie tym, czego chcemy! Ma w sobie luksus i niezwykły potencjał, który można wykorzystać na wiele sposobów.  Popatrzcie na to wszystko!

2. Ślimak, ślimak wystaw rogi…

Kto powiedział, że pokój ogrodowy musi być prostokątny? Projektant tej przyciągającej wzrok instalacji wyraźnie nie dostał takiej informacji, a to bardzo dobrze, że nie! Piękna, zakręcona bryła budynku została wspaniale obmyślona: jest zadaszona część na narzędzia, urocze, nowoczesne wnętrze i drewniany taras. 

3. Osobny aneks

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Blankstone
Blankstone

Garden annex

Blankstone

Jeśli jesteście rodzicami, prawdopodobnie znacie wagę kilku minut spokoju, spędzonych w odosobnieniu. Czas tylko dla siebie… brzmi wspaniale? Cóż, ten pokój ogrodowy na pewno przyniesie Wam to, i jeszcze inne korzyści, a wszystko dlatego, że ma wystarczająco dużo miejsca aby stworzyć cały, samodzielny apartament! Idealny także dla gości.

4. Zimne napoje dla każdego

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Crown Pavilions
Crown Pavilions

Bespoke garden cinema room with a bar

Crown Pavilions

Jeśli kochacie  imprezy ogrodowe i często je organizujecie, warto pomyśleć o zainstalowaniu prywatnego baru w ogrodzie. Ten projekt będzie wszystkim tym, czego potrzebujecie, wystarczy tylko na niego spojrzeć: stylowa lada, wysokie hokery, przeszklona ściana, którą z łatwością można całkowicie zamknąć lub otworzyć – marzenie każdego klubowicza! 

5. Mroczny i tajemniczy

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez IQ Glass UK
IQ Glass UK

Canonbury Square

IQ Glass UK

Jeśli Wasze preferencje projektowe skłaniają się bardziej ku gotyckim klimatom, zapraszamy do idealnego pokoju ogrodowego! Skromna czarna skrzynka, niczym szklana kostka, z możliwością całkowitego otwarcia będzie idealna. Ta mała przestrzeń bonusowa przyda się bardziej niż myślicie. 

6. Proste i oszałamiające.

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Garden Affairs Ltd
Garden Affairs Ltd

Iroko Box with canopy

Garden Affairs Ltd

Nie ma bardziej trafionego materiału do budowy domku ogrodowego niż naturalne drewno. Właśnie ono, czyni go tak wspaniałym i efektownym. Oto prosty projekt, który oferuje doskonałe połączenie wygodnego przechowywania i komfortowego potencjału gastronomicznego! Wystarczy dodać odpowiednie oświetlenie i będzie doskonale służył za dnia i w nocy. 

7. Piękny punkt widokowy

Jeśli macie duży ogród, być może będziecie skłonni do odtworzenia czegoś takiego jak ten fantastyczny pokój ogrodowy, który widzimy na zdjęciu. Zewnętrzna część wypoczynkowa i taras stanowi doskonały punkt widokowy i miejsce relaksu dla całej rodziny. 

8. Inny niż wszystkie

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Downland Shepherd Huts
Downland Shepherd Huts

Downland Shepherd Hut

Downland Shepherd Huts

Zawsze uwielbiamy dziwaczne pomysły, które wywodzą się z kreatywności i potrzeby dlatego przedstawiamy Wam ciekawy projekt ogrodowy – samodzielna chata w przyczepie oferuje spokojny salonik, z dala od domowego zgiełku. Czy Wy również uważacie, że jest urocza?

9. Surwiwal dla każdego

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Mill & Jones
Mill & Jones

Summerhouse

Mill & Jones

Naturalna chatka, niczym szałas zbity z desek, kamieni i patyków, ustawiony w lesie na obozie surwiwalowym. Czy jest to praktyczny projekt dla większości ogrodów? Absolutnie nie, ale myślimy że część z Was pokocha go za naturalność. Domek pod spodem posiada spory garaż, w górnej części można zrobić altankę. Ten projekt pokazuje, że niezależnie od stylu domu czy też areału, każdy może znaleźć coś dla siebie. 

10. Niczym stodoła

Domy w stylu stodoły są bardzo na topie dlatego przygotowaliśmy dla Was do obejrzenia projekt altanki w podobnym guście. Ten otwarty budynek oferuje wspaniały potencjał gastronomiczny, ale ponadto, posiada też dodatkowe miejsce do przechowywania. Czarny kolor jest bardzo nowoczesny, kochamy takie rozwiązania! 

11. Urok tradycji

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez CraneGardenBuildings
CraneGardenBuildings

Garden Room with Veranda

CraneGardenBuildings

Prosty, słodki i tak ładny jak obraz na płótnie – ten uroczy pokój ogrodowy jest doskonałym kompromisem między letnim domem a szopą. Czarujący płot, szara elewacja, duże okna o tradycyjnym kształcie, jak tu się nie zachwycić? 

Przydałby się Wam taki pokój w ogrodzie? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu