Projekty,   zaprojektowane przez Barbecue

10 projektów pieców, które można zbudować samodzielnie

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Piec- elementy wyposażenia wnętrz, który powoli wraca do łask. Coraz częściej pojawia się w nowoczesnych domach, a zwłaszcza w ogrodach, gdzie staje się elementem zewnętrznej kuchni. Piecyk może być zamiennikiem tradycyjnego grilla, piekarnika lub rusztu. Najładniejsze modele to te, do których budowy wykorzystano naturalne materiały, takie jak kamień czy glina. Większość z nich można wybudować samemu- w tym Katalogu Inspiracji zebraliśmy dla Was dziesięć modeli, które posłużyć mogą jako wzór.

1. Rustykalny piec w ogrodzie

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez wood-fired oven
wood-fired oven

outdoor cooking area

wood-fired oven

Idealny do wybudowania w rogu ogrodu, piec z kamienia i gliny połączono z nowoczesnym grillem oraz zewnętrzną kuchnią. Całość zakryć można żaglem przeciwsłonecznym, chroniącym przed światłem słonecznym i deszczem.

2. Do kuchni

Piec z klasycznej cegły, z wyeksponowanym szybem, to nie tylko świetna naturalna alternatywa dla piekarnika, ale także istotny element dekoracyjny wnętrza. idealnie wpisuje się w rustykalny charakter wnętrza.

3. Sześcienny kształt

Kolejny piec z cegły, tym razem o sześciennym kształcie i ciężkich metalowych drzwiczkach. Pod spodem stworzono praktyczne miejsce na przechowywanie drewna na opał.

4. Połączenie nowoczesności i tradycji

Nowoczesny piecyk umieszczony na filarze na środku pomieszczenia. Składa się z segmentów, którym nadano różne funkcje- miejsca na przechowywanie drewna, na opalanie, do ekspozycji dekoracji. Nowoczesny design i funkcjonalność łączą się z tradycyjnymi elementami.

5. Model wielofunkcyjny

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Barbecue
Barbecue

Барбекю Трио

Barbecue

Jeżeli macie sporo miejsca w ogrodzie lub na tarasie, możecie pokusić się o budowę takiego pieca o wielofunkcyjnym charakterze. Każdy mistrz grilla marzy o takim gadżecie!

6. Klasyczny z kamienia

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez The Braai Man
The Braai Man

Clad your Braai in Stone

The Braai Man

Klasyczny model z naturalnego kamienia. Idealny do ogrodu lub na działkę. Świetnie komponuje się z drewnem, co udowadnia przykład ze zdjęcia- kamienny piecyk wkomponowano tutaj w drewnianą pergolę.

7. Minimalistyczny do kuchni

Piec z cegły, którą pokryto grubą warstwą białej farby. Ma on minimalistyczny, neutralny charakter, dzięki czemu świetnie pasuje do wyraziście udekorowanej kuchni.

8. Tradycyjny

Tradycyjny piecyk z cegły, wybudowany na zabudowanym tarasie.

9. Piecyk pod blatem

Idealny model do małej kuchni- palony drewnem piecyk umieszczono pod drewnianym blatem.

10. Funkcjonalny design

Na koniec model ultranowoczesny i stylowy. Piec umieszczono po środku obudowanego kamieniem filaru, a po jego obu stronach stworzono symetryczne miejsca na przechowywanie. W takiej odsłonie pełni nie tylko funkcje praktyczne, ale i dekoracyjne.

Podjęlibyście się projektu budowy pieca?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu