Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez TOTUS

Wspaniałe mieszkanie z ukrytym tarasem

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Co się dzieje, gdy wspaniali architekci dostają zlecenie renowacji starej nieruchomości, która wymaga gruntownego remontu i przebudowy, z całkowitym wyburzeniem wszystkich ścian i pozostawieniem tylko bocznych murów oraz fasady? Oczywiście, powstaje wyjątkowy projekt, perełka i odkrycie homify 360 °!

Właśnie o takim fenomenalnym domu jednorodzinnym jest dzisiejszy Katalog Inspiracji. W Fulham w zachodnim Londynie, stoi ciekawy budynek, który za sprawa powalającego talentu architektów z firmy budowlanej TOTUS  zyskał niepowtarzalne wnętrze i dodatkowe miejsce na poddaszu. I chociaż nie jesteśmy pewni, jak wyglądał dom przed renowacją, wynik pięciomiesięcznego remontu na pewno wystarczy, aby zaspokoić nasze pragnienie doskonałości wnętrza (i przestrzeni na zewnątrz)… Zobaczcie! 

Frontowa fasada

Projekty, Domy zaprojektowane przez TOTUS
TOTUS

Major renovation, extension and loft. Fulham W6

TOTUS

Czy jest coś bardziej londyńskiego niż odsłonięta, rdzawa cegła na fasadzie dwupiętrowego domu? Piękne tradycyjne budownictwo, bardzo charakterystyczne dla tej części miasta, tworzy wspaniałą i niewymuszoną atmosferę domowego ogniska. Widok frontowej fasady jest bardzo przyjemny, nie tylko ze względu na fakturę murowanych ścian, ale także na lekko pochyły dach i urocze okna z sadzarkami na kwiaty. 

Strefa dzienna

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez TOTUS
TOTUS

Major renovation, extension and loft. Fulham W6

TOTUS

Wnętrze niezwykle szokująco odbiega od tradycyjnego stylu elewacji. Jest jasne, przestronne i bardzo nowoczesne, ale zarazem przytulne i beztroskie. Nowa dobudówka z tyłu budynku obejmuje duże pomieszczenie z otwartym planem, zawierającym kuchnię i jadalnię. Ozdobiona lekką, neutralną paletą kolorów oferuje przestronne strefy obejmujące między innymi część do szybkiego jedzenia posiłków przy kuchennej wyspie oraz duży stół, idealny na długie godziny biesiadowania. 

Koniecznie zwróćcie także uwagę na eleganckie światło po lewej stronie, co wzbogaca jeszcze bardziej, i tak już jasną i skąpaną w słonecznych promieniach przestrzeń.  

Ergonomiczna kuchnia

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez TOTUS
TOTUS

Major renovation, extension and loft. Fulham W6

TOTUS

Kuchnia jest nie tylko duża i przestronna, ale także wspaniale wykończona, w każdym, nawet najmniejszym detalu. Z pozoru bardzo nowoczesne wnętrze przestrzeni dziennej zostało wyposażone w tradycyjną zabudowę kuchenną, z elementami retro, takimi jak bateria kuchenna czy białe półeczki. 

Meble mają klasyczny charakter, urzekające są szarawe fronty z uroczymi gałkami i srebrnymi uchwytami, oraz delikatne gzymsy na górze. Starodawną formę przybierają także akcesoria kuchenne i retro zegar. 

Związek z tarasem

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez TOTUS
TOTUS

Major renovation, extension and loft. Fulham W6

TOTUS

Dzięki dużemu panelowi szklanemu, zastępującemu jedną ze ścian, nowoczesna dobudówka ma silne połączenie wizualne z zewnętrzną przestrzenią, którą stanowi taras. Ten zabieg pozwolił także wpuścić do wnętrza dużą ilość dziennego światła.

Zobaczmy jaki potencjał ma ten uroczy taras…

Efektowny taras

Projekty, Ogród zaprojektowane przez TOTUS
TOTUS

Major renovation, extension and loft. Fulham W6

TOTUS

Pomimo, że nie jest on gigantyczny, oferuje niebywałą przestrzeń idealną na popołudniowy wypoczynek lub nieformalne spotkanie towarzyskie. Drewniane panele w bogatym odcieniu tworzą płot, który separuje od miejskiego zgiełku i daje odrobinę prywatności, a podłoga w znacznie lżejszym odcieniu wygląda bardzo delikatnie. Zwróćcie także uwagę, jak drewniane powierzchnie doskonale zrównoważyły się z murowaną elewacją. 

Komfortowy salon

Projekty, Salon zaprojektowane przez TOTUS
TOTUS

Major renovation, extension and loft. Fulham W6

TOTUS

Pomimo, że styl projektu wnętrza jest bezdyskusyjnie nowoczesny, prezentuje on także przejawy przypominające klasyczny styl. Są nimi na przykład miękkie linie kanapy, okrągłe lustro nad kominkiem, sztukateria i urokliwa lampa stołowa.

Niezależnie od stylu, paleta kolorów nadal wzbogaca wizualnie pokój dzienny, rozświetlając go za pomocą licznych, białych powierzchni. Światło dzienne wpada do pokoju przez duże okna  i rozlewa się dalej po całym wnętrzu.

Pracownia z widokiem

Projekty, Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez TOTUS
TOTUS

Major renovation, extension and loft. Fulham W6

TOTUS

Oprócz wielkiego tarasu, który okala część dzienną, jest także mniejszy balkon, przynależny do maleńkiego gabinetu, w którym stoi biurko przeznaczone do pracy. Pokój jest bardzo przyjemny i przestronny, dzięki czemu praca w nim musi być przyjemnością. W razie konieczności bez problemu można otworzyć ogromne okna. 

Sypialnia w bieli

Projekty, Sypialnia zaprojektowane przez TOTUS
TOTUS

Major renovation, extension and loft. Fulham W6

TOTUS

Sypialnia, na pierwszy rzut oka, wydaje się być skromna i pusta. Jednak po dłuższej uwadze, można dojść do wniosku, że jest doskonale zaprojektowana. Ogromne łóżko z romantycznym zagłówkiem, na giętych nogach wspaniale pasuje do, obecnych w całym domu retro akcentów. Widowiskowy fotel i obraz na ścianie stanowią przyjemne, domowe detale. Jest także miejsce na pakowna szafę i dużą toaletkę z lustrem. 

Łazienka na poddaszu

Projekty, Łazienka zaprojektowane przez TOTUS
TOTUS

Major renovation, extension and loft. Fulham W6

TOTUS

Na poddaszu znalazło się miejsce na dodatkową łazienkę, która dzięki świetlikom, jest skąpana w naturalnym świetle. Eleganckie powierzchnie i odcienie śnieżnobiałe są głównymi elementami kluczowymi wykorzystywanymi do projektu tego pomieszczenia. Spokój, czystość i harmonia to najważniejsze założenia tej łazienki, które jak sądzimy, zostały idealnie zrealizowane.

Jak Wam się podoba przeszklony dach w jadalni? 
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu