Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez Concepto Taller de Arquitectura

Pomysły na aranżację salonu z telewizorem w centrum

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Technologia idzie do przodu, a telewizory robią się coraz większe. Z tego powodu coraz trudniej jest tak urządzić salon, aby zajmowały one centralne w nim miejsce. utrudnieniem pozostaje jednak jedynie wielkość- współczesne telewizory są lżejsze i cieńsze, dzięki czemu łatwiej jest po prostu powiesić je na ścianie.

Dziś pokażemy Wam kilka pomysłów na to, jak zaaranżować salon wokół telewizora. Będzie on centralnym elementem wnętrz. Zapraszamy!

1. Telewizor na drewnianym panelu

Świetnym sposobem na wyeksponowanie telewizora jest umieszczenie go na wyróżniającym się panelu. W tym przypadku zdecydowano się na drewno, które stanowi eleganckie tło.

2. Telewizor w ramach nowoczesnej meblościanki

Meblościanka w nowoczesnej odsłonie przeżywa prawdziwy come back! Ten modułowy model można dopasować do indywidualnych potrzeb, a telewizor umieścić w samym jej środku.

3. We wnęce w ścianie

W małym pomieszczeniu telewizor warto umieścić we wnęce, dzięki czemu nie straci się cennego miejsca. Można ją obudować meblami zapewniającymi miejsce do przechowywania, zyskując tym samym cenną przestrzeń na schowek.

4. Pomiędzy meblami

Duży telewizor potrzebuje dużo miejsca, często kosztem półek czy regałów na książki. Ta opcja jest idealnym przykładem optymalnego wykorzystania przestrzeni. Telewizor umieszczono na środku ściany, jednak pod nim, jak i nad nim umieszczono praktyczne półki i szafki.

5. Telewizor integralną częścią wystroju

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez SESSO & DALANEZI
SESSO & DALANEZI

​Santos | Decorados

SESSO & DALANEZI

Elegancki i subtelny pomysł na płynne włączenie telewizora w aranżację wnętrz.Tak ulokowany telewizor nie zaburza estetyki salonu.

6. Na szafce pod telewizor

Szafki pod telewizor są coraz rzadziej spotykane we wnętrzach. Można jednak znaleźć modele retro, które nadadzą czterem ścianom charakteru. O tym, że warto, przekonuje nas aranżacja ze zdjęcia- idealna do skopiowania dla właścicieli małych mieszkań.

Który aranżacja najbardziej przypadła Wam do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu