Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Atelier09

Jednorodzinny domek, który każdego rozczuli

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Niesamowite rezydencje z basenami i podziemnymi garażami, tarasami z widokiem na morza, jeziora, rzeki, góry, lasy, łąki (niepotrzebne skreślić)… Wszystko to jest niesamowicie inspirujące, uwielbiamy wyprawy do egzotycznych lokalizacji, do ekscentrycznych budowli. Jednak nasze codzienne marzenia są daleko bardziej przyziemne. Wygodny, przytulny dom na przedmieściach, w którym nasza rodzina byłaby szczęśliwa. 

Jeśli myślicie podobnie, to dzisiejsza wizyta w urokliwym domku jednorodzinnym z Holandii będzie dla Was prawdziwą przyjemnością.

Nowocześnie i zapraszająco

Nowoczesne budynki, zwłaszcza te minimalistyczne, często na początku wzbudzają nasz dystans. Zbytnie uproszczenie, surowość materiałów – nie podchodzimy do nich z ufnością. W przypadku tego domu jest jednak inaczej. Tradycyjny dach dwuspadowy kryty dachówką oswaja nowoczesne rozwiązania: użycie betonu i duże przeszklenia. Przyjazne rabaty przed budynkiem też robią swoje.

Wnętrze, w którym dobrze się żyje

Projektantom wnętrz z amsterdamskiego Atelier09 zależało na stworzeniu wnętrz przytulnych lecz jednocześnie przystosowanych do wymogów współczesnego życia, inspirujących i wygodnych zarazem. Naszym zdaniem udało się doskonale! Morskie zasłony, sztuka na ścianach, meble o ciekawym designie, wszystko razem tworzy niezwykle przyjemny wystrój jadalni.

Funkcjonalna kuchnia

Kuchnia nieraz staje się sercem domu. Musi być po prostu wygodna, inaczej nikomu nie będzie się chciało przygotowywać rodzinnych posiłków. Ta powyższa prezentuje się nadzwyczaj funkcjonalnie. Ogromny blat zakręca i przemienia się w monumentalny barek wyznaczający granicę kuchni. Przeciwległą ścianę zajmuje biała zabudowa. Widok na ogródek umila gotowanie.

Inspirujący cytat ozdobą ściany

To, co kocham najbardziej w moim domu, jest tym, z kim go dzielę. Z tak pięknym cytatem na ścianie rodzinne życie musi tutaj upływać w kolorowych barwach! Inspirujące teksty malowane wprost na ścianie stają się coraz bardziej modne. Pomagają nadać przestrzeni indywidualnego charakteru. 

Możemy też pomyśleć o winylowych naklejkach. Tutaj dowiecie się o nich więcej: Naklejki na ścianę i jak je aplikować!

Marzenie malucha

Widać, że właściciele tego domu nie obawiali się eksperymentowania z dekoracją ścian i bardzo dobrze! Dzięki temu ich wnętrza mają charakter. Do pokoju dziecięcego wybrano piękną tapetę z klasycznymi modelami samochodów na białym tle. Jest jasno, ale z przymrużeniem oka. Dodatkowo, takie ilustracje nie są przesadnie dziecinne i spokojnie pozostaną na czasie do czasów nastoletnich.

Miejsce wypoczynku

Naszą wizytę kończymy relaksem w salonie. Rozpoznajemy już delikatne akcenty morskiego koloru, które subtelnie wprowadzane w całym projekcie wnętrza sprawiają, że ma ono niezwykle spójny charakter. Pokój dzienny definiuje jednak zdecydowana czerń mebli oraz ogromnej lampy nad zabawnym stolikiem kawowym. Domowa stylowość – czego więcej potrzeba?

Chcielibyście tutaj zamieszkać?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu