Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Egue y Seta

6 świetnych alternatyw dla zwykłej garderoby

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam sześć doskonałych alternatyw dla tradycyjnej garderoby. Zwykła, zabudowana szafa odchodzi powoli do lamusa- teraz tworzy się specjalne sekcje w sypialni, przeznaczone wyłącznie na przechowywanie ubrań, dodatków i obuwia.

Garderoba typu walk-in- czyli umieszczono w osobnym pomieszczeniu lub zajmujące dedykowany jej obszar- to silny trend we współczesnej aranżacji wnętrz. Oto sześć przykładów, które pokazują, dlaczego opcja ta jest tak modna i popularna.

1. Garderoba oddzielona od sypialni

Taki projekt garderoby zrealizować można głównie w dużych, przestronnych pomieszczeniach. Designerzy wykorzystali rozmiar ściany, umieszczając na całej jej długości system półek i szafek, składających się na fantastyczną garderobę. Jej obszar oddzielono od sypialni ścianką działową, ale wejście pozostawiono wolnym, bez drzwi.

2. Jasna garderoba w osobnym pomieszczeniu

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez deinSchrank.de GmbH
deinSchrank.de GmbH

Begehbares Ankleidezimmer

deinSchrank.de GmbH

Ta garderoba zlokalizowana została w osobnym pomieszczeniu, oddzielonym od sypialni przesuwanymi drzwiami z mlecznobiałego szkła. Do jej aranżacji wykorzystano jasne materiały- sosnowe drewno na podłodze i białą sklejkę, z której wykonano zabudowę. Dzięki temu jej wnętrze jest jasne i przestronne.

3. Minimalistyczny design za szklanymi drzwiami

Elegancka, minimalistyczna garderoba, dzięki której ubrania przechowuje się stylowo i w dobrej organizacji. Inteligentny system półek i szafek umożliwia przechowywanie różnorodnych elementów garderoby- od ubrań, poprzez dodatki i akcesoria, aż po buty. Świetnie dobrano także elementy oświetlenia. Szklane drzwi to opcja elegancka, która sprawia również, że zawartość garderoby zostaje wyeksponowana- także lepiej trzymać tam porządek.

4. Spiżarnia dla ubrań

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez homify

Dobra opcja do mniejszych mieszkań i domów- pomieszczenie rozmiaru spiżarni przeistoczono w pojemną i praktycznie urządzoną garderobę. Wykorzystano całą wysokość i szerokość ścian, optymalnie zagospodarowując przestrzeń w tym pomieszczeniu.

5. Garderoba w męskim stylu

Garderoba w ciemniejszych kolorach, urządzona po męsku. Przejrzysta struktura, mnóstwo miejsca na buty i dodatki, pojemny wieszak na ubrania, ogromne, podświetlone po bokach lustro- fantastycznie zagospodarowane miejsce.

6. Półotwarta garderoba

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez TEKNIA ESTUDIO
TEKNIA ESTUDIO

Organiza tu ropa con un vestidor

TEKNIA ESTUDIO

Ostatni projekt zrealizować można w każdej sypialni. Jest to garderoba niewielka, oddzielona od sypialni gipsową ścianką działową, półotwarta. Skromnie wyposażona, ale wystarczająca dla jednej lub dwóch osób.

Porady dotyczące urządzania garderoby znajdziecie tutaj.

Który pomysł wydaje się Wam najlepszy?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu