Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Błyskawiczny dom w rustykalnym stylu

press profile homify press profile homify
Projekty,  Domy zaprojektowane przez PREFABRICASA
Loading admin actions …

Domy szkieletowe to trend, który cieszy się ostatnio dużym powodzeniem. Wcale nas to nie dziwi, bo jest to nie tylko opcja ekonomiczna, ale także dużo szybsza w budowie niż tradycyjne domy. W dodatku możemy wybierać spośród wielu różnych projektów! 

Domy szkieletowe lub, mówiąc inaczej, prefabrykowane powstają w wcześniej stworzonych modułów, co niesamowicie skraca czas pracy nad budową. Poza tym widząc moduły wcześniej, mamy pewność jak będzie wyglądać gotowa budowla. Prefabrykowane ściany są również cieńsze niż tradycyjne, dzięki czemu zwiększa nam się powierzchnia w środku. Dziś przedstawiamy Wam szkieletowy dom w stylu country, który kojarzy nam się z sielską farmą. Kolory, tekstura oraz połączenie betonu i drewna tworzy niesamowitą całość. Wymiary są tu wspaniale zrównoważone, a kolonialne detale zachwycają. Z pewnością pokochasz ten dom pełen ciepła!

Czy lubicie styl rustykalny?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu